Wpis z mikrobloga

Dla mnie nawet bluepill, wydaje się być nie mniej brutalny niż blackpill, bo osobowość i charakter też mam nie atrakcyjny dla kobiet, mam autyzm przez co jestem strasznie aspołeczny, nie potrafię prowadzić rozmowy ,mam znikome poczucie humoru, trzymam duży dystans od ludzi, nawet bycie miłym mi nie zawsze wychodzi.Myślę, że nawet jak bym ciągle starał się to wyćwiczyć, to i tak bym od każdego neurotypowego mężczyzny odstawał. Ale to i tak nie ma dużego znaczenia w mojej sytuacji
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • 5
@basicname0

Dla ludzi z Autyzmem orionio lepszy jest Blackpill niż bluepill bo jednak według Blackpilla Ładna i/lub wysoka osoba z Autyzmem nadal będzie miała powodzenie wśród kobiet, Podczas gdy bluepill zakłada Over dla takich osób (nie wszystkich) Redpill również wydaje się lepszy pod tym względem niż bluepill, ogólnie wychodzi na to że bluepill to najgorszy pill dla osób z Autyzmem XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@power-weak: To prawda, dla mnie bluepill wydaje się nadwyraz brutalny, blackpill znacznie łatwiej jest dla mnie przyswajalny, co nie zmienia faktu, że wydaje się być najbliższy prawdzie, bo pierwszą cechą, która wpływa na ocenę danej osoby przez kobietę jest wygląd zewnętrzny. Charkater jest znacznie niżej na liśćie czynników, brany pod uwagę dopiero po spełnieniu wymagań wyglądu
  • Odpowiedz
  • 1
@basicname0: to ja myślałem, że jak jestem taki milutki, kochany () to autyzm nie będzie miał znaczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz