Wpis z mikrobloga

Politycy PiS o aferach w podlegających im resortach i powiązanych organizacjach:
- Nie wiem
- Nie słyszałem
- Dowiedziałem się z mediów
- Nie znam
- Taki mamy klimat
- To żadna afera
- Może i źle to wygląda ale było zgodne z prawem

Politycy PiS kiedy ruskie rakiety wlatują w Polską przestrzeń powietrzną:
- Dowódca nie dopełnił obowiązków a minister nic nie wiedział
- No może i jednak dopełnił i minister wiedział ale co z tego
- Przecież nic się nikomu nie stało a rakieta się znalazła

Politycy PiS kiedy żandarmeria aresztuje żołnierzy do wyjaśnienia po użyciu broni
- KoSIniAK KAmySz mUSiaŁ WiEDziEĆ o aReSZtoWAniU tEN rZĄd JEsT NiEpowAżnY SMOLELELELELE!!!!111111ONEONEOneone

Czy żandarmeria powinna była aresztować żołnierzy za strzały ostrzegawcze? Nie wiem, wizerunkowo wygląda to fatalnie, ale sytuacja na granicy jest napięta i pewnie nie ma klarownych decyzji.

Czy zmiana nastawienia obecnego rządu w sprawie wschodniej granicy jest dość zabawna? Tak, lepiej późno niż wcale, chociaż nie jest tak radykalna jak środowiska prawicowe chciałyby to przedstawić.

Czy politycy uwielbiają się ośmieszać wykazując się ignorancją i hipokryzją? Jak najbardziej

Czy politycy PiS obecnie osiągają wyżyny (niziny?) tego wszystkiego? Jeszcze jak!

#bekazpisu #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
naszych żołnierzy zdaje się jednak trochę poniosło


@ciezki_przypadek: Nie wiemy co się stało, ale skoro nie było rannych a PROPAGANDA RUSKA I BIAŁORUSKA NIE ZROBIŁA ŻADNEJ AFERY to należy zakładać że prokuratura chroni dupę i chce wrobić żołnierzy. Nangar Khel i pisowskie, antypolskie szumowiny się kłaniają
PS. Od tamtej pory wiemy że Macierewicz jest agentem wrogiego Polsce państwa(wszyscy wiemy którego) a skoro kaczyński go promował to działają razem przeciw Polsce, cały
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: To nie jest kwestia wad czy ich braku, tylko przepisów i wrażliwych działań na granicy z państwem które może chcieć wykorzystać takie sytuacje
@Marek_Licyniusz_Krassus Zmiana zdaje się nastąpiła w temacie tzw strefy buforowej. Natomiast tak jak napisałem - temat nie jest warty grzania jak by chciała prawica
@Shuwaks Może białoruskich służb tam nie było, może jakiś prokurator chciał zabłysnąć, może jakiś pismak niepotrzebnie wyciąga tematy żeby siać ferment. Jak był
  • Odpowiedz
dobrze, że Kosiniak o niczym nie wiedział!


@dzidek_nowak: skoro mnie wołasz to musiałem coś takiego napisać, podzielisz się screenem? Czy może przedkładasz własne urojenia nad fakty i próbujesz mi przypisać autorstwo czegoś co istnieje tylko w twojej niezbyt bystrej główce?
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: napisałem że PiS za to odpowiada, więc wołasz mnie żeby pokazać że kamysz wiedział choć nigdzie nie twierdziłem inaczej i się z tego śmiejesz, jesteś w stanie funkcjonować samodzielnie na codzien czy potrzebujesz stałej pomocy?
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Kamysz wiedział, ale zdajesz sobie sprawę z tego co prawdopodobnie wiedział? Jestem przekonany, że na biurko dostał raport w stylu „trzech żołnierzy zatrzymanych za nieuprawnione użycie broni i stworzenie zagrożenia życia i zdrowia osób postronnych”. On nie jest od tego, żeby każdy taki przypadek roztrząsać indywidualnie. Teraz jest damage control. Mam nadzieję, że pójdzie za tym realne działanie i zmiana wytycznych dla broniących granicy.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: pielęgniarka zostawiła cię bez opieki czy o co chodzi? Wołasz mnie co chwila do swoich urojeń i cieszysz się z tego że bredzisz. Przynajmniej jasne dlaczego tak aktywnie działasz ku chwale konfedepisu
  • Odpowiedz