Wpis z mikrobloga

Nie kasuj posta - screeny porobione.


@eduardo-garcia

Hahahaha. Jak zobaczyłem Twoją odpowiedź to przez chwilę pomyślałem, że będzie merytoryczna. Niestety, jak zwykle - dużo tekstu, zero treści.

Screena mogłęś dać jeszcze mniej aktualnego, ten ma tylko dekadę!
  • Odpowiedz
@Boris_Spasski:

A wyjaśnisz mi, kim są owi "wy"? Jak ty to widzisz?

Swoją drogą, jeśli liczysz na to, że igrzyska rozpala się PO, a nie PRZED wyborami, to chyba i tak przeceniłem twoją zdolność do oceny otaczającej cię rzeczywistości.
  • Odpowiedz
Hahahaha. Jak zobaczyłem Twoją odpowiedź to przez chwilę pomyślałem, że będzie merytoryczna. Niestety, jak zwykle - dużo tekstu, zero treści.


Sorka, ale gość, który jako poważny argument wobec największych w historii zakupów zbrojeniowych, budowie infrastruktury uniezależniającej kraj od ruskich węglowodorów, zorganizowania obecności wojskowej światowego hegemona, czy de facto uratowania kraju napadniętego przez państwo, które rzekomo wspierają... stawia... zbyt późne złożenie życzeń prezydentowi-elektowi (xD) nie nadaje się według moich standardów do dyskusji. Wybacz.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: tacy z was zainteresowani polityka że nawet nie wiecie że ONR od zawsze praktycznie był przeciwnikiem konfederacji, uważają ich za zbyt umiarkowanych i lewicujących :)
  • Odpowiedz