Wpis z mikrobloga

Nie śledzę za bardzo tego cyrku, ale mam nadzieję, że Załęcki zawalczy z Marconiem i go ciężko znokautuje (to akurat jedyny możliwy scenariusz). Jeszcze ze 3 takie walki i ten toksyczny Oskarek będzie miał już niezły kisiel na bani. Większość freaków, co nie ma pojęcia o sportach walki, nie zdaje sobie sprawy, że kilka takich KO'sów robi naprawdę duże szkody w mózgu.

Poza tym, beka z tych wszystkich idoli wykopków. Jeden mocny tylko w gębie i się zesrał ze strachu na 2 dni przed galą, drugi się pcha na wózek inwalidzki xD Niezłych idoli macie, piwniczaki

#cloutmma #famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@Kopyto96 +1, sadzi sie tylko, a dostal liscia delikatnego od Szadzinskiego to tak zatanczyl, ze myslalem ze to jakies show przygotowal z Sequento. Malo brakowalo,a tez by sie poplakal.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: jak ty nazywasz tych ludzi idolami to raz że odzywasz się w temacie w którym nie masz pojęcia. Po drugie oskarek chociaż ma odwagę się odezwać prosto w twarz do denisa i wyśmiać te jego naciągane jak guma od majtek zasady podczas gdy ty byś się zesrał jakby koło ciebie na ulicy przechodził i ustąpił drogi. Więc nie wiem czy masz prawo mówić kto by zesrał a kto nie .
  • Odpowiedz
  • 0
oskarek chociaż ma odwagę się odezwać prosto w twarz do denisa i wyśmiać te jego naciągane jak guma od majtek zasady podczas gdy ty byś się zesrał jakby koło ciebie na ulicy przechodził i ustąpił drogi


@ziko100: XD on ma taką odwagę, że odklepał bez ciosu walkę i gdyby na ulicy tego Denisa minął, to by umarł ze strachu. Napinać się przed ochroną i kamerami to każdy tam potrafi.

Poza tym,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ty się nawet nie wiesz co się działo wcześniej i jak denis penis sam w #!$%@? przyciął przy poprzednim pojedynku i jeszcze płaczesz bo go znowu ośmieszył po raz setny raz
Myślę że byś się obsrał bo znam takich napinaczy. Ty pewnie masz tyle wspólnego ze sportami walki co ja gdy sobie chodziłem z kolegami rekreacyjnie jak jeszcze się uczyłem na boks, kyokushin czy taekwondo
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100: stary, ja mam to kompletnie w dupie, o nic nie płaczę, nie obchodzi mnie Denis, grunt żeby ten debil Marcoń zarobił w dziąsło i resztę mam gdzieś XD

no akurat nie trafiłeś, bo trenowałem wiele lat, ale nie chce mi się kłócić z anonem z wykopu, myśl sobie co chcesz, dla mnie jesteś tylko userem z neta.
  • Odpowiedz
  • 1
@ziko100 ale trafiłeś w czuły punkt jak koleś zamiast prosto napisać w dwóch słowach co trenował gdzie, to pisze że trenował wiele lat ale nie chce mu się kłócić XDDD
  • Odpowiedz
@Sinti: dlatego mnie to bawi że ludzie którzy z nudów pochodzili parę miesięcy na jakieś treningi u siebie w mieście potem opowiadają jakiej to przeszłością sportowej nie mają niczym ferari łamiący czaszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym tropem to ja jestem sportowcem bo od podstawówki do końca studiów chodziłem na sksy, azsy itd bo po prostu lubię ruch i miałem dużo wolnego czasu
  • Odpowiedz