Wpis z mikrobloga

Stanowskiego zgubił zbyt duży i zbyt szybki sukces i zbyt mocna pogoń za wyświetleniami. Sodówka uderzyła do głowy i obróci się to przeciwko niemu, bo zacznie tracić widzów.

W Kanale Sportowym byli wspólną ekipą i jak Stanowskiemu przyszedł do głowy głupi pomysł to partnerzy wspólnie szybko wybili mu go ze łba.

Teraz jest carem a car bez dobrych doradców z czasem zaczyna się gubić i popełnia coraz więcej gorszych błędów.

#stanowski #kanalzero
  • 5
  • Odpowiedz
@Grooveer: Dokładnie tak. Teraz dopiero widzę, jaka wartością był kolektywny zarząd Kanału Sportowego. Już widać, ze Stanowski nie udźwignął tego sukcesu. Oczywiście ma swoją żelazna widownie, ale ja już swoja subskrypcje cofnąłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@matti-nn fachowcy jak Jakub Wiech mogą już nie chcieć u niego występować w ramach protestu za Sykulskiego i może być bojkot Stanowskiego. Gorzej ma kurczak Wolski, bo pewnie podpisał umowę na dłuższy czas.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Dokładnie, oczekiwałbym jakiejś reakcji po osobach współpracujących z Kanałem Zero, bo są wśród nich bardzo porządni ludzie. Od tego powinno się zacząć.

Co do samego kanału jeszcze, myślę, ze Stanowski zrobił błąd umieszczając siebie i Mazurka w centrum. Powinien moim zdaniem wręcz usunąć się w cień i zarządzać wszystkim z tylnego siedzenia, zaprosić ekspertów, nowych młodych ludzi i zadbać jedynie aby forma była ciekawa. Niestety, zdominowała chęć pogoni za
  • Odpowiedz