Wpis z mikrobloga

W mieście którym mieszkam żył kiedyś taki piłkarz Paweł Kryszałowicz który był napastnikiem Reprezentacji Polski, czasami tam sobie pogadamy bo się trochę znamy. On z kolei ma całkiem dobry kontakt z Robercikiem i powiedziałem mu żeby zapytał jak on się odnosi do tych plotek na temat tańców Ani i tej całej bahaty z Hiszpanami więc on go tak inteligentnie podpytał to Lewy powiedział że oni się dawno przestali plotami zajmować i niech sobie ludzie gadają, powiedział jeszcze że ludzie są strasznie zawistni i specjalnie szukają nieszczęścia tam, gdzie pełnia szczęścia i radość panuje. Także Mirki zajmijcie się może swoim życiem a nie wymyślajcie pierdół, może i nawet dla beki a podejrzewam że bardziej dla atencji żeby z jakimiś rzeczami, które w ogóle nie mają miejsca zaistnieć w necie.
#przegryw #pilkanozna #lewandowski #lewy #annalewandowska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chuopochuop:

oni się dawno przestali plotami zajmować i niech sobie ludzie gadają, powiedział jeszcze że ludzie są strasznie zawistni i specjalnie szukają nieszczęścia tam, gdzie pełnia szczęścia i radość panuje.


A to nowość faktycznie xD moloch populistyczny musi mieć jakąś rozrywkę, bo czym oni będą żyć jak ich życie jest nudne i bezbarwne.

Ja tam zawsze uważałem że dawanie #!$%@? o życie celebrytów jest śmiechu warte
  • Odpowiedz
@Chuopochuop: Paweł Kryszałowicz pewnie teraz pisze na whatsupie z kolegami. Słuchacie mam takiego kretyna znajomego, ciągle mi dupe zawraca o pierdoły. Spytaj o to, spytaj o tamto, spytaj o bobka i jego relacje z żoną. No to ja mu nagadałem, że rozmawiałem z Robertem i on mi coś tam odpowiedział. A ja #!$%@? nawet nie mam z nim kontaktu. Czaicie jaki głupek?
  • Odpowiedz
  • 0
@Czopelka: Gadamy może 2 razy do roku więc daruj sobie wysryw Oski. Szanuję takich ludzi jak on bo ciężką pracą został kimś a nie jak Ty smarkaczu potrafisz tylko ferment siać i szkalować. Szkoda gadki
  • Odpowiedz
@Chuopochuop: W mojej wiosce królem jest Olisadebe. Nie chciał ze mną o bzdurach gadać, ale na moje urodziny zrobił wyjątek i wyjął album z kilkoma fotkami. Wynika z nich, że w 2020 roku miał Ankę, w 2021 roku Anję Rubik, w 2022 roku Sandrę Kubicką, w 2023 roku Dodę, a na 2024 roku Anżej grzecznie go zaprosił na safari na Pustynię Błędowską, ale odmówił, bo Agata go nie kręci, a
  • Odpowiedz