Wpis z mikrobloga

@Murasame: przypomniał mi się zabawny dialog z kuzynem piso-konfederatą.

- aborcja to temat zastępczy! (Gdzie w ogóle o niej nie wspominałem w rozmowie)
- to się nią nie zajmujcie.

Przez chwilę wyglądał jakby połknął żabę.
  • Odpowiedz
kolejny rok odnotował zwiększone przychody, a 2020 zamknie z wartością około 4,5 miliarda złotych link

@papieska_ONUCA: Biedny ciemiężony Mlekpol, bo ktoś go zmusił do wprowadzenia zmiany, przez którą łatwiej recyklować opakowania i mniej syfu trafia na wysypiska utrzymywane z publicznego hajsu ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
przez którą łatwiej recyklować opakowania i mniej syfu trafia na wysypiska utrzymywane z publicznego hajsu ¯\(ツ)/¯.


@matt-pitt: A te wysypiska, którym płaci się za segregacje teraz mnie biorą kasy?
  • Odpowiedz
@Apogryw: To już jest kwestia gminy, ale jeśli śmieci mieszanych będzie mniej, to koszty obsługi też powinny zmaleć ¯\(ツ)/¯ Dlaczego producent opakowań, czy produktów w nich sprzedawanych nie ma brać udziału w tych kosztach?
  • Odpowiedz
  • 0
@radek-kedar:

Wszystko ma jakiś związek z gospodarką. Nawet kwestie regilijne mają na to wpływ, na to jak ludzie będą się zachowywać, co kupować, czy kasę dadzą księdzu na tacę czy kupią za to coś innego. A tym bardziej ma wpływ in vitro, aborcja itd. bo demografia to też gospodaraka. Ale nie o to tutaj chodzi. Chodzi tu o to jak konfa szczuje tym hasłem inne partie samemu nie zajmując się kwestiami
  • Odpowiedz
@Murasame: sam jesteś trollem, jeżeli piszesz, że te 2 złote jak dam na tacę, to zmie ię gospodarkę bo nie wydam na zapałki (produkowane nota bene w Chinach, bo u nas to już nawet zapałek nie produkuje się). A ksiądz to co? Zje te pieniądze, czy też coś kupi? Powiem więcej. Moje 2 złote dane na tacę bardziej pobudzi gospodarkę niż twoje trzyma e w kaleso ach, bo ksiądz zrobi remont
  • Odpowiedz
"Skończcie się zajmować jakimiś zaimkami czy prawami lgbt, trzeba się skupić na gospodarce"

ZAKRĘTKA BUTELKI xD


@Murasame: Ja konfy nie trawię, ale tu mają rację. Zaimki, dopóki nie trzeba ich wpisywać do dokumentów co wymusiłoby np. wymianę dowodów osobistych, nie mają żadnego znaczenia. Za to nakrętki wymagają dużych inwestycji od producentów, co powoduje oczywiście wzrost cen napojów i ma to wpływ na gospodarkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@radek-kedar:

Aż się trochę zaśmiałem jak to przeczytałem. Widzę jesteś jednym z tych do których docierają tylko proste chłopskie słowa, bo inaczej nie zrozumieją. Z resztą nie będę ci tego tłumaczył, bo wystarczy przeczytać drugi raz to co napisałem, żeby zrozumieć, że to nie jest jakiś atak na religię.

@kolejne_juz_konto

Równie dobrze mogę użyć argumentu, że przez zakaz aborcji traci nasza gospodarka, bo ludzie jeżdżą np. do Czech zamiast robić to
  • Odpowiedz
Równie dobrze mogę użyć argumentu, że przez zakaz aborcji traci nasza gospodarka, bo ludzie jeżdżą np. do Czech zamiast robić to u nas.


@Murasame: Jednocześnie to prawda i nie do końca, bo większość aborcji i tak byłaby na NFZ, więc nie przyczyniłoby się to do znacznego rozwoju branży. Poza tym mylisz się do skali, bo aborcji w PL mamy śmiesznie mało w porównaniu do kosztów wynikających z tych bzdurnych zakrętek. No
  • Odpowiedz
@Murasame: Teraz jest co innego - piosenka do której niemieccy nacjonaliści śpiewają, żeby #!$%@?ć z Niemiec obcokrajowców. Też mocno poważna sprawa ale nie kumam jednego - czy te osoby nie ogarniają, że to też o Polakach te śpiewanie? xd
  • Odpowiedz