Wpis z mikrobloga

#kononowicz @AntyLateksowy: Mnie też masz na swojej ukochanej "czarnej" liście? Nie mogłem skomentować Twojego postu ani napisać priv. Śmiech mnie bierze na to wszystko. Co za dzbany.

Szkoda, że ludzie z czarnej widzą Twoje posty, ja przestałem wrzucać ludzi na czarną, bo lubię potrollować latexów, ale jak tak dalej pójdzie to "dobra strona mocy" wyłapie bany i dopiero będzie smutno.
Benjaminex - #kononowicz @AntyLateksowy: Mnie też masz na swojej ukochanej "czarnej" ...

źródło: 1000017124

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Benjaminex: o boziu wykopek nie mógł skomentować wpisu dzbana który to wrzucił na czarną listę i go wywołuje.
Płaszczysz się. Jakiś random z netu nie chce czytać twoich wypocin A Ty blagasz go o atencje i się plaszczysz żeby z Tobą podyskutowal. Czy można mieć mniej honoru?
  • Odpowiedz
@bellacavem: O co wyjesz wyjcu jeden! xD Doszło do tyPOwego "misunderstanding". La Chica Loca tym się różni od gumianych olgierdzików z tagu, że potrafi przyznać się do błędu i przeprosić. Poza tym, jak mówi aforyzm Apaczów: " Jak nie Ciebie chromolą, to po co tyłkiem ruszasz?".
  • Odpowiedz
@Panicz888: Plus jeden XD Mnie jeszcze rozwalają te deklaracje "trafiasz na czarną liste!" jakby to miało jakoś ugodzić, że random wrzuca drugiego randoma na blok. Elitarność i dominacja wykopka XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Panicz888: Ty jakiś po pier dolony człowiek jesteś, myślisz, że mi zależy na atencji tego #!$%@?? Nie rozumiesz merytorycznie co jest powyżej napisane? Żałosny jesteś jeszcze bardziej niż ten antylateksowy.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Ty mi tu angielszczyzną nie popisuj się. PO POlsku się pisze - manipulowałem faktami. Szacun za pokorne przepraszanie niesłusznie POmówionych. A pisać muszę bo mi płacą za #!$%@? tego tagu spamem.Taka praca, uciekam bo nowy wilm z Krzysiem ponoć jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@Panicz888: Nie wysłałem żadnego priv, tak się po prostu spostrzegłem, że ma mnie na czarnej za... No właśnie, lateksiarstwo? Mniejsza o to, szkoda zachodu by powiedział Łona, gratulacje, jesteś pierwszym na mojej czarnej xD
  • Odpowiedz