Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy gdy Kaczor w śniadaniówce - hurr durr #tvpis

Teraz 4 dni przed dzisiejszym występem Donalda uśmiechnięty Stockinger junior mówił, ze nigdy w sniadaniówce nie będzie rozmawiał z Tuskiem

Tymczasem dzisiaj ocieplanie wizerunku Tuska w śniadaniówce przez Stockingera juniora.

Zmiana z Kłeczków na Justynki Oracz - czyli żadna
#bekazlewactwa #polityka
#tvpo
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@spayker z niej taki obiektywy dziennikarz jak z Kłeczka.

Ona, Schenpf i Lewicka (słynny wywiad z Korwinem gdy ta się na niego darła przez poł programu) to typowe propagandzistki PO.
Jeszcze dorzucić Biedrzycką z SE do tego kompletu obecnie.

No i ten w okularach ala Minionek to też niezły propagandzista na poziomie tego sapiącego grubasa z Republiki co na przemian z Danką prowadzi
  • Odpowiedz
  • 2
@szarekredki przecież oni do Jachiry walą konia a ona latała z transperantami po Sejmie, ze ustawa z której teraz korzysta Tusek jest nielegalna. Nie wymagaj od silniczków rozumu.

Chciałem TVP odpartyjnionej od typowej propagandy, ale mam teraz uśmiechniętą i rujnowanie tego co Kurski i Matysz zrobili przez lata w innych aspektach (chociażby rozrywka i teleturnieje). No i powroty "apolitycznych" jak Orłoś czy Janowski którzy pokazali swoją apolityczność gdy ich Kurski kopnął w
  • Odpowiedz
@xDawidMx: TVP obecne to ta sama kupa co TVPiS, tyle że trochę mniej cuchnąca... Mają po prostu inny, mniej prymitywny sposób na propagandę i nie potrzebują do tego celu pokazywać na antenie dziesiątki razy wyjętych z kontekstu wypowiedzi Kaczora czy robić mu czerwony ryj. I ta ich propaganda jest nawet bardziej niebezpieczna bo potencjalnie więcej ludzi ją łyknie pod pozorem "obiektywności". TVPiS przynajmniej nie udawało że próbuje zrobić ze mnie debila.
  • Odpowiedz
  • 0
@xDawidMx

Ona, Schenpf i Lewicka (słynny wywiad z Korwinem gdy ta się na niego darła przez poł programu) to typowe propagandzistki PO.


Oracz i Schnepf będą prowadzić obowiązkową debatę z przedstawicielami komitetów przed niedzielnymi wyborami do PE. Tak dziś widziałem na Jedynce w zapowiedziach.

sapiącego grubasa z Republiki co na przemian z Danką prowadzi


Pewnie chodzi o niejakiego Jacka Sobalę.
  • Odpowiedz