Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 211
@Martenzyt_waleczny: bardziej mnie interesuje na czyje polecenie Macierewicz włamał się do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO i na czyje zlecenie ujawnił dane 200 oficerów i współpracowników polskich służb.
  • Odpowiedz
@adi0 Za PO to był za to porządek i we wrocławskim sądzie rejonowym zrobili łazienkę dla sędziów za 150 tys. zł.

  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@Martenzyt_waleczny: ostatnie lata obowiązkowej służby wojskowej to była zwykła kpina a nie służba wojskowa, stary sprzęt z krzywimi lufami, wydzielanie po kilka naboi itd. Większość z tych ludzi dalej nie potrafi dobrze strzelać. Kto był wtedy w wojsku ten wie. Koszt takiej zabawy niewspółmierny do korzyści i efektów. Fakty są takie, że najlepsze armie to te zawodowe a nie tworzone na siłę.
  • Odpowiedz
@Viking- 150 tysięcy za łazienkę dla sędziów? Prywatna łazienka dyrektora lasów państwowych w Pile w jego biurze kosztowała 100 tysięcy, a i metraż dużo mniejszy.
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: Ile ja się nasłuchałem z roboty od 50/60 latków jaki to był zmarnowany czas. Gnębienie, strzelań może kilka, bezsensowne wyjazdy, siedzenie w strażnicy przez 3 miesiące po 12h w nocy XD, wywyższanie się dowództwa. Jeden opowiadał mi, że chłopaka tak gnębili i poniżali, że po odbyciu służby po pół roku popełnił samobója... SUPER CZASY. Niech nikt nigdy nie wpadnie na przywrócenie tego czegoś.

Odpowiednie zarobki i warunki wystarczą, żeby
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 3
@Martenzyt_waleczny po zabawie na drewnianych rekwizytach to na pewno te kilkanaście roczników umiało by strzelać. Jak by przyszło co do czego to 3/4 tej zbieraniny by zginęła na pierwszej linii a reszta spierda... albo na odwrót. A teraz idź grzecznie weź lekarstwa, tylko nie te co Antoni bo te nie działają.
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111 No moi rodzice za niecałe 200 zrobili całe mieszkanie 70 m². Mało, dużo kwestia możliwości finansowych. Z tym kiblem dla sędziów była kontrowersja bo pieniądze publiczne, a kafelek z Castoramy wytrzyma tyle samo co ten z maxflitz, a cena przynajmniej 3 razy większa
  • Odpowiedz
a to na ćwiczenia potrzebujesz sprzętu? W innych armiach ćwiczono nawet z drewnianymi ale nie wycofano.

Co za uwielbienie dla zdrajców reprezentujesz?


@Martenzyt_waleczny: z patykiem jako karabinem biegał każdy dzieciak na podwórku także wg twoich standardów to mamy miliony wyszkolonych żołnierzy.
  • Odpowiedz