Wpis z mikrobloga

@Prawdziwy-Makowiec niemerytoryczne to takie na które boisz się odpowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º) spoko, widzę że to wasza wspólna taktyka, wczoraj identycznie zrobiła #!$%@? rozpieszczona córka polonistki. Jak brakuje wam argumentów z internetu to przestajecie odpisywać. Kogoś takiego nie można traktować powaznie.
  • Odpowiedz
niemerytoryczne to takie na które boisz się odpowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º) spoko


@MiniKierownik: Nie no ja tam się nie boję odpowiadać, niemeretoryczne komentarze to takie, które: atakują daną osobę ad personum, lub nic nie wnoszą do danego wątku, mój wiek i oznaczenie że "sam sobie zaprzeczam" nie prowadzi do niczego, żadnych wniosków nie wyciągniesz z tych 2 rzeczy, z resztą jak chcesz zaznaczyć że ktoś gdzieś
  • Odpowiedz
Ty jesteś po prostu dzieckiem, które nie ma pojęcia o życiu i nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce nigdy nie było lepszych czasów niż teraz. Nie ważne co napiszesz , jakich argumentów użyjesz bo to jest prawda i potwierdzi ci to każdy kto ma więcej niż 30 lat.


@MiniKierownik Między innymi tutaj pokazujesz swój poziom merytoryki: "nie ważne co napiszesz , jakich argumentów użyjesz bo to jest prawda i potwierdzi ci
  • Odpowiedz
@Prawdziwy-Makowiec gościu, nie jesteś konsekwentny w tym co mówisz. Jesteś zwykłym tchórzem, który zatrzymał się na poziomie emocjonalnym w gimnazjum a teraz próbujesz dorobić do tego ideologie. Jeśli twierdzicie że życie jest do dupy to je zakończcie, albo jedźcie do Afryki sterylizować murzynów a nie piszesz głupoty na forum ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
ale ty nie masz wiedzy tylko urojenia mordo


@MiniKierownik: Na razie się ze mną przekrzykujesz że "NIE TY NIE MASZ RACJI" w tym sensie brzmi to jak przedszkolak, któremu matka nie chce kupić lizaka, jak chcesz pisać że mam urojenia to mi je wskaż a nie piszesz populizmy, do czego to doszło żebym ja kultury uczył natalistów XD
  • Odpowiedz