Wpis z mikrobloga

Kupiłem jakiś czas temu stół i wczoraj przykleił się do niego taśma do szczelnego zamykania sera i oderwała kawałek okleiny. Ja rozumiem, że nie dałem za niego majątku, bo 1400 zł i nie jest to drewno, ale k%rw% bez przesady. Ma ktoś jakiś pomysł jak oddać na reklamację żeby nie odrzucili w black red white?
leniwyzniwiarz - Kupiłem jakiś czas temu stół i wczoraj przykleił się do niego taśma ...

źródło: ubytek stół

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Były rysy, ale wiadomo, że od patrzenia się robią. Nawet głupio do nich iść i powiedzieć, że z ich zajebistego stołu taśma z sera ściągnęła okleinę jak wiadomo kto z wiadomo czego i co najlepsze to będzie moja wina
  • Odpowiedz
@Catmmando: oczywiście, że tak zrobią i to jest dla mnie nie do pomyślenia. Jakby to było faktycznie uszkodzenie mechaniczne w normalnym znaczeniu tego słowa to ok, ale to przesada. Zaraz dojdzie do sytuacji, że nie będzie na nim można nic stawiać. Stąd moje pytanie czy takie uszkodzenie można wyjaśnić w ten sposób aby uznali reklamację i zwrócili kasę?
  • Odpowiedz
@leniwyzniwiarz: może nie mów o serze tylko, że przesuwałes talerz albo kubek, normalnie jak zwykle się robi na stole, i cześć okleiny odeszla. Albo, że używałeś pokładek pod talerze i przy podniesieniu przy sprzątaniu część okleiny się oderwała. Coś takiego co normalnie się robi na stole najlepiej i mieć nadzieję że się zlituja bo tylko na słowo mogą uwierzyć. Zadzwoń anonimowo na obsługę klienta i wyczuj klimat czy raczej uznają
  • Odpowiedz