Wpis z mikrobloga

a teraz sobie nie radzi


@Detlevhen: Zobacz jakie on ma zasięgi na tych postach, ile ma "lajkow". Popatrz wyświetlenia, i proporcje like/dislike na YT jak robił Daily Drame. Mało tego, praktycznie cały tag się tym jarał i żył. Naprawdę myślisz że on sobie nie radzi i musi tu wysyłać jakiś troli? To jest takie same myślenie jak twierdzenie że ja sam mogłem zmienić narracje całego tagu podczas pg xD

Według mnie
RafDan - >a teraz sobie nie radzi

@Detlevhen: Zobacz jakie on ma zasięgi na tych pos...

źródło: r

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan Co z tego jak ma bardzo słabą psychikę dla mnie może mieć miliony, ale nadal jest zakompleksionym grubasem. Ludzie są głupi rzucisz im hajs i zrobią wiele wiesz sam jak to działa. Te trolle to też mogą być koledzy tak jak Pershing naczelny jego pies przy Ulfiku. I jak widzisz te "trolle" piszą w tym samym czasie zjedź niżej
  • Odpowiedz
@Detlevhen: No zgadzam się, tak ten świat działa. Wcale się nie zdziwię, jak Dubiel zacznie robić daily i wróci skoro Fagata buja się u Wojewódzkiego.

Żyjemy jednocześnie w pięknym i strasznym świecie. A najgorsze jest to, że mamy na to nikły wpływ.
  • Odpowiedz
prostu głupio im się przyznać że go śledzą i czerpią rozrywkę


@RafDan: ty nie jesteś stąd, śledzą go i owszem ale tylko po to żeby mu podstawić nogę, nie ma go za bardzo za co lubić tak po prawdzie a do rozrywki są ciekawsze postacie jak denisy i inne patusy którym samym swoim istnieniem dostarczają nam rozrywkę
  • Odpowiedz
ty nie jesteś stąd,


@GrubyPrezes: Nie Ty o tym decydujesz, szczególnie mając mniejszy staż.

Skoro go śledzisz, i nabijasz mu zasięgi, to w jaki sposób chcesz mu postawić nogę? Pisząc na tagu? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@RafDan W głównej mierze dasz nawet lody louda to oni jeszcze by klękali i dziękowali na kolanach, dużo młodych 15 latkow jest nim oczarowanych, ale nie ma czym. Od lat to hipokryta, można stwierdzić, że straszny kłamca i człowiek, który nie radzi sam ze swoimi emocjami jeszcze z dodatkiem narkotyków, których nigdy niby nie bierze, ale ja bym w to nie wierzył tak jak ze sterydami. Dubiel wróci na 100% chowają go,
  • Odpowiedz