Wpis z mikrobloga

@Dzikamery: Piszesz głupoty dla poklasku.
Owszem, Klapka oczy wskazują na niesportowy tryb życia, ale ona wygląda na szczęśliwą.

PS. Gdzie znajduje się ta twoja wieś, że takich meneli ma?!
  • Odpowiedz
  • 0
@Ggggghhhhhh: alkoholiczka nie może być szczęśliwa?????
No co Ty nie powiesz . Jedno nie wyklucza drugi ego
🙂 np Goraj jeden sklep ławka przed i miejscowi….. Ona nie wygląda w życiu na trzydzieści parę lat. Może cieszy się że ma z kim kielonka wypić po zmroku.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Kobieta zadbana i uśmiechnięta z pełnym uzębieniem i bez nadwagi muszę powiedzieć że wygląda lepiej niż większość naszych polskich witaminek
  • Odpowiedz
@Dzikamery: spokojnie, jeden pytajnik wystarczy XD Ja nigdzie nie napisałem, że alkoholik nie może być szczęśliwy. XD Twoje #!$%@? się do mnie jest tak samo merytoryczne jak do niej. XD
To, że Klapek jest pijakiem widać.
Jego partnerki nigdy pijanej nie widziałaś, ale nie przeszkadza Ci to szkalować jej.
No cóż, jeśli Ciebie to bawi to baw się dobrze, ale dla mnie to jest słabe.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: następny, który przypisuje mi słowa, których nie napisałem. XD
"albo tankuje, albo ćpa" siur, mejt. XD
Ty na trzeźwo oglądasz goovnolajty i hejtujesz obce doopy żeby poczuć się lepiej. 👍 Musisz być bardzo szczęśliwy XD
Żyj długo i szczęśliwie!
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Weź, przestań pierdzielić! Kolejna śmieszna twoja odpowiedź bez sensu. Oglądasz polskich żuli 6 w Kambodży i dzięki temu znasz większość Khmerow. ❤️
Jesteś idiotą, który ogląda Kambożuli od sześciu lat XD Musisz mieć super życie XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ggggghhhhhh: mam dużo wolnego w pracy i mam dziwne fetysze aaa i nie zarabiam średniej krajowej byś nie pisał że każdy wykop to bidok haha i zazdrości wolności w Kampuczy 😎
  • Odpowiedz
@Dzikamery: XD znowu robisz to samo XD tym razem w czasie przyszłym, a teraźniejszym dokonanym XD tak czy inaczej, znowu fantazjujesz. XD
Ja nie mam problemu z Tobą czy z tym, że obrażasz Klapka. Ja mam problem z tym, że wyzywasz nową Klapkową bezpodstawnie od narkołyków.
Jescze raz, tak się bawisz to się baw. Szkoda mi Ciebie, że nie masz lepszego zajęcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ggggghhhhhh:po pierwsze nie napisałam że cpa jak już to że lubi kielonka :) 👩‍💼 a jak masz coś ciekawego do napisania to napisz post chętnie skomentuje a nie komentuj usilnie innych komentarzy. Ciekawe co powiesz za kilka miesięcy jak stwierdzisz że coś w mojej wypowiedzi było.
  • Odpowiedz