Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzikaKiri: dobre streszczenie, nie oglądałem bo dzisiaj moderuję na mlecznym. u barneja co tam, na bieżąco jesteś z jego twórczością czy jego srawek nie kazał oglądać Tobie?
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Barnej? Haha, przecież to już od dawna niewarte uwagi od kiedy nie pije (on nie pije xD). Oglądałem czasem skróty na Bliżynopedi lub tym drugim kanale co szoty robił. Skoro Bliżynopedia podobno znikła wczoraj, to już nawet szkoda mi tych 10 min. dziennie na Barneja.
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: A coś Ty taki zestrachany, że nawet już nie plusujesz mnie? Cybermilicji się boisz, czy wstyd Ci, że Cię gumiaczki "antylateksowe" od popychadeł Słauwka zaczną wyzywać tutaj? Twoja reputacja u mnie właśnie runęła.
  • Odpowiedz
  • 2
@randybobandy2: Xddddddd A wczoraj czasem nie dostałeś propozycji "współpracy" od Sheriffa na 1 lajcie, metoda "na ONCKIEGO"? Najpierw Ci pojechał po rajtuzach od olkoholików z 207, wspomniał, że jesteś namierzony (dane z rozprawy), później zasugerował mozliwość współpracy z nim i że to dla Ciebie same korzyści, a na końcu znów zwyzywał. ONCKI - Ty w ogóle ogarniasz, co się dzieje w około, czy masz dysk twardy w mózgu z max. zapisem
  • Odpowiedz
  • 1
@mrowa94: Aluzja do filmu "spod szopy" jaki nagrała, by pokazać, że jest fit laska a nie otyły odyniec. Nie było nic o jej ewentualnym stalkingu przez Sheriffa. Jak szopa, to wiadomo, że na wsi, więc wieśniara spod szopy - logiczne. Jasne teraz?

@WulkanizatorOponMozgowych Szeryfowe gry słowne xD białostockie "leśmianizmy".
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: łochudro, co nie plusuję ??? Jak napiszesz mądrze i zabawnie to plusika daję.Myślisz, że wszystko co Twoje będę plusował , zarozumialcu? Zaraz tu przejrzę Twoje wysrywy bo czasu nie było zbytnio wcześniej.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: i co z tego wynikło czubie? XD bo już Ci pisałem wczoraj. A w sprawie pamiętaj, że jak komuś zakładasz, podajesz dla policji adres do korespondencji a nie swój stały xD ja akurat na stałe mieszkam w mieście większym od Bekastoku to raz, dwa ten co mu to wkleił sam ma odklejke bo nie byłem w tym piśmie pozwanym tylko powodem, więc mnie obchodzi czyjeś #!$%@? xD już z nim
  • Odpowiedz