Wpis z mikrobloga

Ogląda człowiek wywiad #mazurek z #petru, gdzie ten drugi w rozmowie z komikiem udającym prawdziwego dziennikarza przybrał taktyke ataku - i ładnie mu to wyszło. Zbijał ciągle sarkazm czy przerywania Mazurka i popierał wszystko suchymi faktami.

No ale jak rzuciłem okiem w komentarze to myślałem że #!$%@? baranka z żenady xD Mariuszki z Brighton, wyborcy #pis, wyborcy ha tfu #konfederacja, normalnie sama śmietanka intelektualna xD

Ten kanała albo #!$%@? prędzej niż powstał - albo stanie się prawicową szujnią pokroju Republiki.

#kanalzero #stanowski #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: Bo Petru jest człowiekiem skompromitowanym w polityce. W teorii w wielu rzeczach zgadza się z Mentzenem jeśli chodzi o gospodarkę, a w praktyce wspiera socjalizm rodem z PO i PSL. Taka prawda. Po co się więc interesować tym człowiekiem, lepiej wesprzeć Mentzena, który w sprawach gospodarczych jest wiarygodny. Ale fajnopolackim fanatykom poglądy nie przeszkadzają, liczy się przynależność partyjna i gdyby Petru startował z Konfederacji to nagle zostałby przez takiego Zoriuszka
  • Odpowiedz
@Jah00: Mentzen nie jest wiarygodny w niczym co robi. Jego cała działalność polityczna oparta jest o tani populizm skierowany do młodzieży, na których robi wrażenie heheszkowanie i wrzucanie memów. Postulaty jego partii są nierealne, sam Mentzen żadnym wybitnym ekonomistą nie jest, mimo, że jego elektorat próbuję robić z niego jakiegoś super specjalistę. Nie pisze on on do żadnej poważnej prasy branżowej, na swoich kanałach yt/tiktok powiela plotki polityczne, których później nie
  • Odpowiedz
sam Mentzen żadnym wybitnym ekonomistą nie jest


@garbaty33: Nie musi być, wystarczy że jest lepszy od wszystkich innych polityków z Petru włącznie, wystarczy że rozumie potrzebę obniżania podatków i deregulacji, legitymuje się doktoratem z ekonomii i ogólnie jest człowiekiem rozsądnym i ideowym. Wiarygodnym także, gdyż nie wszedł do PIS, ani do PO, ani do Trzeciej Drogi jak Petru, Kukiz i wielu innych już dziś kompletnie skompromitowanych polityków. Niestety, takie fakty. A
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: podobało mi się jak Mazurek w infantylny sposób zaczął zaczepiać Petru i przekręcać jakieś jego słowa, więc Petru nie mogąc dojść do głosu zaczął robić to samo i Mazurek się obraził z pikaczu fejs xd no to jest debil
  • Odpowiedz