Wpis z mikrobloga

@bellacavem: Napisałem coś ostrzej, a ten typ tez chyba lubi zgłosić posty, więc sam się usunąłem. "Atakuje mnie od 2 dni", a dziwnym trafem, moje odp. pod jego odpo. znikają. A Ty co taki ciekawski? To nie przystoi sławnej osobie taka wścibskość xD
  • Odpowiedz
@Benjaminex: Tak, masz rację, nie wyraziłem się jasno i nie doprecyzowałem, sam usunąłem, bo Cię skojarzyłem kilka sekund po napisaniu posta. Że nie można ufac dla Ciebie, i chyba to Ty zgłaszasz. Zresztą nie dokuczaj, już zmieniłem aby wszytsko było de besta. Twierdzisz, że Cię POmawiam? Ktoś na mnie poluje, a znikają od wczoraj akurat moje odp. na Twoje wpisy. Czika jest podejrzliwy i przezorny, temu Czika taką karierę robi od
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: POmówienia, raz jedyny zgłosiłem pyczastego (skutecznie zresztą) po fali zgłoszeń moich postów, ale musiałbym nie mieć życia, żeby zajmować się zgłaszaniem na wypoku, a przynajmniej mieć 2 telefony, żeby działać w tym efektywnie.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: @CzikaKiri jakie wścibstwo? Normalna ludzka ciekawość. Widząc że autor sam kasuje swoje wpisy aż się trzęsę na myśl co on tam nagryzmolił skoro sam woli to usunąć. I jaka tam sławna osoba ze mnie ??? Nawet bramki jednej nie strzeliłem w trzeciej lidze....
  • Odpowiedz
@bellacavem: Dobra, nie gadamy ze sobą więcej dzisiaj, bo już dziś Sheriff przebąkiwał, że Ty to Ja lub pyczasty, czy że Ja to Ty i pczysaty, czy że Wulkanizato, Ty i ja, i pyczasty to jednia xD. Zresztą diabli wiedzą, co mu się w pijackim łbie wyrabia. Pisałes coś o paranoi psychologu, masz, analizuj. Przeanalizujesz Pan?
  • Odpowiedz
  • 2
@bellacavem @CzikaKiri: inaczej, że Ty, bellacavem i pyczasty/szeregowypanda/wulkanizator (niepotrzebne skreślić) to jedna osoba i to w dodatku sam CEO na multikontach. Też z nudów oglądałem "lajta" i o ile w większości zgadzam się z późniejszym Twoim postem na jego temat, tak wydaje mi się, że ten czat z Mlecznym Człowiekiem to nie była fiksja, wszak tam jakieś ptaszki nie ptaszki obok nazwy były i tu tego. A co do obserwacji, no
  • Odpowiedz
@Benjaminex: to się mnie udało. Na początku tu hejtowałem przykładnie określone osoby z listy moich milusińskich.Potem pokrytykowałem delikatnie tych którzy mi nie wadzą jak olo tv czy barnej i już jestem latexem .I to w pięciu osobach . A niby Krzysiu to mitoman.
Lajta nie widziałem więc wiem tyle co tu wyczytam. Ogólnie coś wrażliwi dzisiaj nasi jutuberzy - barneja już nawet bliżynopedia atakuje i szkaluje. Cyrk prosto z Choroszczy.
  • Odpowiedz