Wpis z mikrobloga

#kononowicz #olgierdanotv "Wiecie, teraz nie będę już tak dużo nagrywał, mam swoje SPRAWY. No na razie, trzymajcie się" Olgierdano 28.05.2024 13:50.

15 min. później odpala 2 lajta, który w tym momencie trwa prawie 1h xD

Szkoda, że nie doprecyzował, jakie to ma ważne SPRAWY, że nie ma dla nas czasu teraz. Chodzi o te 3 kolejne pozwy (SPRAWY), jakie dostał i przymus podróżowania PKS-em po salach sądowych w całej Polsce?
CzikaKiri - #kononowicz #olgierdanotv "Wiecie, teraz nie będę już tak dużo nagrywał, ...

źródło: 5445

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: "I ten jeden pet z Wypoku, co pisał 3 razy to samo, że film o Kosno usunąłem, a to YouTube mi usunęło".
Sam Sheriff Cię wspomniał, jesteś sławny! Ładnie Ókaszek śledzi ten tag, na 2 telefony chyba, że taki zorientowany.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Ostatnio z ciekawości obejrzałem sobie tą SDR z Krzysiem, tak głównie żeby tego Pana Szczęsnego obczaić bo ostatnio aktywny. I cóż - Krzysiu z małą pomocą kosnoludka podsumował tych swoich wyzwolicieli. Teraz też chodzą jak pieski na smyczy trzymanej przez srawka. Jak srawek popuści trochę smycz to już ujadają z radości że one wolno biegają. I biegną a tu nagle smycz napręża się i bach na dupcie. I zdziwienie. Tu
bellacavem - @CzikaKiri: Ostatnio z ciekawości obejrzałem sobie tą SDR z Krzysiem,  t...

źródło: 1000003342

Pobierz
  • Odpowiedz
@bellacavem: @CzikaKiri
Bellacavem stał się gwiazdą, już kilka lajtów Szeryfa Choroszczy jest wspominany przez samego Chucka Olgierdanorrisa, zasłużyłeś się, należy się premia z centrali dla jego. I pokój VIP w Choroszczy, tak, żeby sam Szeryf mógł doglądać, czy leczenie po bożemu przeprowadzane jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@Benjaminex: Pokonamy was, Sławek popełnił masę taktycznych błędów w przeszłości, bo nie miał takiego adwajzora jak ja w druzynie. Teraz my WYBIERAMY TALIĘ I ROZDAJEMY KARTY! Usługi moje są kosztowne, ale załatwimy odwyk dla Olgierda, a dla Was gumaczki - wieczny wstyd.! Go Go MCZ!
  • Odpowiedz