Wpis z mikrobloga

Widze że kolejni "influ" potwierdzają narodowy. Nie dziwi w takim przypadku podkręcanie Natana, w stosunku do Boxdela.

Natomiast - skoro ostatnia gala nie sprzedała całej hali, to czy to jest dobry pomysł rzucać się na Narodowy? Co by to musiała być za karta O_o

Ciężko mi uwierzyć że w tak krótkim czasie, sprzedadzą chociaż z 40k biletów. No chyba że serio wrzucą jeszcze adamka, bandure, murana i cała plejadę.

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@RafDan: taki event zdarza się raz na cały czas trwania freaków, nawet jakby zrobili #!$%@?ą kartę to i tak imo się sprzeda z 30k biletów bo ludzie dla atmosfery tam pojadą
  • Odpowiedz
@RafDan: może 21 była dlatego tak #!$%@? by 22 mogła być ... średnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale i tak po ostatnich achievmentach Clout MMA oraz PRIME to mam nadzieje, że lud oleje galę Biseksów i wybierze gale Czeczenów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@RafDan: jak ktoś postanowi się wybrać na Narodowy to karta będzie drugorzędną sprawą, idzie się po prostu na duże wydarzenie, możliwe, że jedyne takie freakowe. 30k sprzedanych by było już mega sukcesem w miejscu w jakim są obecnie freaki. Połączona gala Fame 14 i 15, które były planowane jako jedna gala na Narodowym by się sprzedała wtedy.
  • Odpowiedz
@RafDan: Widziałem gdzieś kawałek u szalonego reporta, gdzie mówił, że na ostatnim fame były wyprzedane wszystkie miejsca. A skąd to info, że mają robić narodowy? Bo coś nie w temacie jestem
  • Odpowiedz
  • 1
@CeZ_: Oczywiście, będzie to coś super. Natomiast nawet KSW nie sprzedało tyle co za pierwszym razem na Narodowym. Freaki sa po peaku, i mimo wszystko karta przyciagnie tych niezdecydowanych. Ale w FAME tez sobie z tego zdaja sprawe, wiec na pewno przykreca gruba karte.

Pytanie czy widok 30k biletow na narodowym jest warty zachodu?

Patrze na ilość biletów dostępnych na nadchodzące Clout, i mnie to trochę przeraża. Mam nadzieje że zaczną
  • Odpowiedz