Wpis z mikrobloga

@dzester na polskie realia chyba ta pośrednia. O ile nie jesteś fanem klasyków z poprzednich konsol (wersja premium ma dodatkowy katalog z klasykami), to chyba nie ma sensu premium. W Polsce nie działa streaming, więc to też odpada z pakietu premium. Ja mam premium na Turcję, ale to jeszcze sprzed września, gdzie rok kosztował około 75zł i wykupiłem do 2028. Teraz tam kosztuje premium około 450, a i też trudniej by
  • Odpowiedz
@dzester ten katalog zawiera gry, które w nim są, dopóki nie wylecą. Zmienia się co miesiąc, ale na zasadzie, że trochę gier wypada, a trochę wpada do pakietu. Nie ma tak, że co miesiąc wszystkie gry znikają i pojawiają się nowe. W tym miesiącu przykładowo wpadło red dead redemption 2 i trochę innych rzeczy, a kilkanaście innych wypadło. Jak już gra wpadnie do katalogu, to zazwyczaj trochę tam siedzi. Z miesiąca
  • Odpowiedz
@dzester: jak zależy tobie na graniu online to zwykły czyli essential wystarczy z 2 powodów: 1 na naszym regionie kosztuje 300zł bo to najtańsza opcja 2 potrafią nawet fajne gry dodać.
Extra jak nie masz pomysłu w co pograć bo masz wtedy gry z ubisoft + czyli ok. 20 dodatkowych gier
  • Odpowiedz
@dzester: A ja znalazłem ps5 w pracy,dokupiłem kable i pada. Chciałem zagrać w ufc5 ale w sklepie nie mają,chciałem zagrać w GT7 ale drogie w ciul () i konsola leży już tak 2 tygodnie.
  • Odpowiedz