Wpis z mikrobloga

wiedział że mumin się upodli i miał z tego bekę xD

@WielkiPowrut88: A łysy innych to wynosił na ołtarze? sam siebie nie upodlał?

wykorzystał osobę niepełnosprawną w

@Moczymorda77: Muminy nie są upośledzeni umysłowo. Mają obniżoną sprawność intelektualną, ale do upośledzenia, którego minimalnym stopniem jest "lekkie upośledzenie umysłowe" to wynik poniżej 69 IQ, im jeszcze brakuje. Nawet Kononowicz, który też podobnie śpiewał barkę na lajtach, przechodził badania w Choroszczy
  • Odpowiedz
@adik75 Z tym upośledzeniem to też ciekawa sprawa. Chodziłem do gimbazy z oddziałami integracyjnymi z chłopakiem który wiem, że miał orzeczenie o lekkim upośledzeniu intelektualnym. Ale normalnie bym się nie domyślił. Mentalnie był takim typowym sebixem który sam raczej się nie wyróżniał specjalnie na tle innych typowych sebixów. Szczególnie, że sam wychował się na pato osiedlu bez starego. Dopóki człowieka nie przebadasz to nie ma co wyrokować na temat jego IQ
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Przy dzieciach czasami występuje opóźnienie w rozwoju, które mogło spowodować u jakiegoś lekarza, niekoniecznie najlepszego sortu specjalisty, wydanie przedwczesnej opinii o upośledzeniu umysłowym. Jeśli dziecko ma opóźnienie w rozwoju i nie osiąga ważnych kamieni milowych, takich jak chodzenie czy mówienie to może to być jeden z czynników do diagnozy i sam znam przypadek u znajomych, gdzie dziecko miało od lekarza diagnozę wzbudzającą panikę u rodziców o upośledzeniu umysłowym, ale kolejni specjaliści nie potwierdzili tego a dzisiaj dziewczyna jest po dobrych studiach i nikt nie wpadłby na to, ze kiedyś były takie podejrzenia. Znam też inny przypadek diagnozy aspergera, gdzie po badaniach w specjalistycznym ośrodku okazało się, że jednak nie ma...

"Dzieci z opóźnieniem w rozwoju mogą nadrobić zaległości . Szczególnie ważne jest:

Wczesne rozpoczęcie terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb dziecka
Zapewnienie dziecku odpowiedniego środowiska
  • Odpowiedz
@Wulpekula: zaraz to wrzucę na mega.nz, ale z tego co pamiętam to są tam limity dzienne ściągania, chyba 5 razy na plik, podobno przez ich apkę działa bez limitów ale tego nie sprawdzałem.
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave: Niestety, ale już nie posiadam kopii tej transmisji. Skasowałem ją zaraz po zmontowaniu "shotów z live", jak to zazwyczaj czynię. Próbowałem ją odzyskać programem do odzyskiwania plików, ale wyszedł wynik taki jak na zrzucie ekranu.
@dizel81: W komentarzach pod shotami z tego live jest kilka komentarzy narzekających, że nie dodałem do materiału fragmentu jak Mumin wymiotuje (to chyba było po zjedzeniu baluta). Jakoś go zignorowałem montując shoty,
pelt - @Chilli_Heatwave: Niestety, ale już nie posiadam kopii tej transmisji. Skasowa...

źródło: 1

Pobierz
pelt - @Chilli_Heatwave: Niestety, ale już nie posiadam kopii tej transmisji. Skasowa...
  • Odpowiedz
@dizel81: fragment z balutem oraz z piciem jajka jest w shotach z live z tej transmisji (shot nr 49 i nr 50). Mi konkretnie chodzi o fragment, który chyba miał miejsce po tym, jak Mumin poszedł gdzieś poza kadr i wydawał jakieś głośne odgłosy, prawdopodobnie rzygał🤮 To nie problem dla mnie zrobić z tego shoty, ale YouTube zablokował mi na dobę możliwość przesyłania filmów oraz miniaturek, bo wgrywałe
  • Odpowiedz
@pelt: Od 8g 11m do 8g 18m Mumin tam haftuje w kiblu, ale okrzyki są tylko na początku, wyciąłem tak żeby to miało sens i nie było za długie bo tam jak go nie ma to Prezes coś gada, dla mnie to mało ważne, ale jak chcesz to masz ramy czasowe.
dizel81 - @pelt: Od 8g 11m do 8g 18m Mumin tam haftuje w kiblu, ale okrzyki są tylko ...
  • Odpowiedz
@dizel81: Dzięki! W sumie dobrą robotę zrobiłeś, wziąłem więc twój gotowy materiał + dodałem sceny jak Mumin je baluta & pije surowe jajko jako preludium do tego. Nie wstawiam teraz linku do filmu, bo ustawiłem już czas jego premiery (na północ), a to niestety zmienia status filmu na prywatny i uniemożliwia swobodne udostępnianie go.
pelt - @dizel81: Dzięki! W sumie dobrą robotę zrobiłeś, wziąłem więc twój gotowy mate...

źródło: MUMINRZYGA

Pobierz
  • Odpowiedz