Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz

[Czysta spekulacja]
Moim zdaniem sprawa gapy i asi wygląda tak:
- umowa na gołębnik się skończyła - wynajął pokój u asi ze zniżką za używanie jego garnka i innych pierdół - asia mieszka z rodziną (mąż "brat" i dzieci) - gapa historyjkę o tej relacji kompletnie zmyślił i robi poza ich wiedzą albo się dogadał że będzie tak gadał do kamery a oni machnęli na to ręką bo co ich obchodzi jakaś telenowela dokumentalna o życiu kleszcza na polskim ytube.
  • 16
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: Nie popieram Klapka bo go po prostu nie lubię, ale... no własnie. Co ty #!$%@?? Tharong w wyglądu była dużo gorsza i nie chodzi tylko o zęby. No to co powiesz w takim razie o Kobiecie spoconego Krzycha Syny albo o kobiecie Manka, Przy nich ta cała Asia przynajmniej jakoś wygląda, no sorry ale taka prawda.
ps: bo w życiu liczy sie charakter bardziej od wyglądu... Ja mógłbym być
  • Odpowiedz
@aduntorinas: Dokładnie to samo pisałem jakiś tydzień temu , to mnie tutaj z błotem zmieszali . Konfabuluje już na maxa chłopina. On jest z Asią ale Asia o tym nie wie , hahah. Wynajął tam pokój i pali głupa.
  • Odpowiedz
  • 1
@takijeden123: nie, ale wyciekła twarz. To jest dziwne bo jakby byli razem a klapkowi zalezy na dyskrecji to reszta kambożuli już by coś nagrala i wrzuciła. Może nie prezez ale taki maniek za wiele by do stracenia nie miał.
  • Odpowiedz
@bossNo1: tak jak pisał @aduntorinas żaden/żadna aha (psychofani klapka nazwali ją asia) nie istnieje. Na mojej ulicy jest kilka knajp z podłym żarciem i w nazwie mają słowo "asia" lub "asia bufet"
Co do wyboru kobiet masz rację i w pełni się z Tobą zgadzam. Miałem takie tępe, ładne dziewczyny z dziubkami, ale później poznałem szarą myszkę i naprawdę coś do niej poczulem. Wspaniała kobieta. Już dawno nie jesteśmy
  • Odpowiedz
jakby byli razem a klapkowi zalezy na dyskrecji

@aduntorinas: u Gapy nie raz nad dyskrecją zwycięża lenistwo. Nie raz pokazywał gości, którzy jak wcześniej zaznaczał "nie kamerują się", nagrywał półgołą córkę, nakładał na jakiś kadr pixelizację tak nieumiejętnie, że było wszystko widać. Gapa raczej trzyma się zasady, żeby ogólnie nie pokazywać całej Asi, żeby nie skupiała się uwaga w danej scenie na niej i chyba ma gdzieś czy wyciekną fragmenty
  • Odpowiedz
@aduntorinas: zdradze: Zrozumcie , w Cambo każdy biały wyrwie khmerkę, ważne by miał kasę, pamietacie tego bardzo grubego z knajpą?, dlatego gapa tak teraz pajacuje i wydaję kasę na wyjścia i muzea, mami ja że jest białym biznesmenem co inwestuje w knajpę i nieruchomości, teraz jak najszybciej spłodzić nowe dziecko i liczyć że nowa partnerka po skumaniu tak szybko nie odejdzie.
  • Odpowiedz