Wpis z mikrobloga

@marcelus: Ale kucharskiego piecze, że źródełko ogromnej w zasadzie darmowej kasy się skończyło jak nadal wysrywa takie wpisy.
  • Odpowiedz
@marcelus tylko co za różnica kto cię sponsoruje, skoro może oferować taką samą kasę, poza tym Lewy ma wiele marek własnych i też je reklamował, poza tym wszystkim i tak hajsu ma jak lodu, więc Kucharski buduje sobie ego teraz
  • Odpowiedz
@marcelus: To tylko dodatkowo wypacza to zdanie, ale nie na tym polega gramatyka żeby się domyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Iga odjechała Lewemu swoim Porsche, który jest stary" - Kto jest stary, Lewy czy samochód? ;) Widzisz teraz gdzie jest podmiot w drugiej części zdania? Ale all in all nie chciałem się wymądrzać tylko pośmieszkować z Czarka.
  • Odpowiedz
@marcelus: trochę pół prawdy bo mu odjechało bo jest starszy i nastąpiła zmiana pokoleniowa w marketingu albo sam rezygnował ze współpracy jak Huawei. Nawet np Ronaldo odstawili jakiś czas od fify gdzie od kilku lat mamy mordę mekambe bo jest nowy i perspektywistyczny by doić z niego kasę na następne 10 lat. Takie duże firmy jak nike czy adidas mają w piździe czy tam stoi kucharski, zawislak, czy kogoś stary. Mają
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100 ale nawet to Huawei to nie była jakaś mega marka. Nie do końca mnie to przekonuje, menadżer ma możliwości żeby takie kontrakty inicjować. Poza tym trzeba jakoś budować markę i nie schylać się po grosze od G2A to jest poziom Grosickiego max
  • Odpowiedz
@marcelus: no g2a to ściek nie godny jego pozycji ale mówię że globalne marki jak gilette czy nike to same sobie wybierają sportowców na lata, a nie jakieś magiczne kontakty kucharskiego. Na pewno wśród polskich firm mógł lepiej wybrać. Z Huawei sam oficjalnie zerwał kontrakt w 2022 roku za 5 mln euro z powodu wojny
  • Odpowiedz
@marcelus on już ma tyle kasy że milion w tą czy w tamtą mu różnicy nie robi. A pamiętasz na jakim etapie kariery Małysz zarobił najwięcej kasy? Jak skończył karierę sportową. Lewandowski jest tak wielka gwiazda że nawet za 30 lat jego facjata będzie zarabiać kupę kasy. Miesiąc temu byłem na wakacjach w Dubaju, hotel bardzo dobry, 5 gwiazdek, siedzimy na basenie, przychodzi 4 byczków w wieku ok 20 lat wyglądających na
  • Odpowiedz