Wpis z mikrobloga

@andrzej67: Ogólnie to zrobił play-off, więc Sanah dzięki temu w konkursie dalej np. A niektóre pary bardzo wyrównane. Fagata i Passent z 25 lat różnicy szły prawie po równo, a Fagata wygrała kilkoma głosami dosłownie. Czasami wchodzisz na wesele,a tam córka brzydsza od matki, MILFa, 50 lat, różnie bywa;)
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: ogólnie się zgodzę z tym, co piszesz, ale pewnie duża cześć młodszych użytkowników Wykopu nie pamięta ról starszych kobiet, które tutaj są porównywane z młodszymi, a które ludzie młodzi dobrze znają. U mnie, jak widzę starszą aktorkę, to mi się przypominają filmy z mojej młodości i ten sentyment często wpływa na decyzję na kogo zagłosuję. Dla młodych to może być tylko milf, a dla mnie wspomnienia. Jak patrzę tutaj na
  • Odpowiedz
@andrzej67: Ale i tak głosujemy sentymentem, bo kanony, ideały, style piękna kobiecego to temat tak dyskusyjny, że hej! Ogólnie fajna zabawa. Są 3 modelki w zestawieniu co robią robotę, ale naturalna Olszańska też zajdzie wysoko. Szkoda, że autor zabawy nie wskazał Michaliny Łabacz co mu podpowiadałem, mega naturalna jest, ale może w II edycji będzie;) A sentyment no cóż jakby byłby świat to ja bym widział Mariah Carey, a co! Tylko,
  • Odpowiedz