Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: spokojnie, matka z ojcem zapierdzielają już kilkanaście lat bez wakacji żeby potem spłacić jej długi z którymi prędzej czy później zostanie :) W okolicy każdy frajer #mlm kończył z długami :D
  • Odpowiedz
@George_Liquor: Po prostu wydając pieniądze na rzeczy, które nie generują dla nich zysku.
Sam zapis do piramidy - 6000 zł, miesięczny udział w piramidzie - kolejne 1000 zł, dobrowolne (ale obowiązkowe, jak nie chcesz się dać usunąć ze struktury) szkolenia, zjazdy, awanse, medale (medale za wyniki są dla każdego, kto zapłaci nawet jak nie robi wyników) to kolejne kilkaset-kilka tysięcy miesięcznie.
Co bardziej ciekawe persony, nie robiąc obiecanych wyników wykupują pakiet
  • Odpowiedz
. Robią to w kilka osób, przez co koszt jest relatywnie niski, tylko potem każdy ma zdjęcia w tym samym aucie, na tym samym parkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@diarrhoea: Biała corvetta np. Kiedyś musze zrobić podsumowanie na ilu profilach ona jest XD
  • Odpowiedz
@George_Liquor
Ogólnie wszystkie "daj mi kasę a pokaże Ci jak być milionerem bo ja nim jestem" których mamy ostaynio wylew na ig/tiktoku to scam i najlepiej nawet z tymi ludźmi nie rozmawiać, bo jak odmówisz dołączenia do piramidy to się stają okropnymi bucami
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Mówili o tym zarówno Ci, co z piramidy odeszli (albo zostali wyrzuceni). Niektóre piramidy mówią o tym wprost na darmowym webinarze, rozmawiając z ludźmi którzy chcieli mnie wciągnąć do GC, też taką informację dostałem. Ogólnie, nikt tego nie ukrywa od pierwszego dnia w piramidzie.
Za wprowadzenie osoby która wykupi najdroższy pakiet, dostajesz 1000 zł (pakiet to koszt 6000zł). Co miesiąc taka osoba musi kupić pakiet za 1000zł, dostajesz z tego
  • Odpowiedz
@diarrhoea: Ciekawe, dzięki za odpowiedź

rozmawiając z ludźmi którzy chcieli mnie wciągnąć do GC,


Robiłeś gdzieś wpisy o tym, jak takie rozmowy i werbunek przebiegał? Czy pozostał Ci jakiś kontakt z piramidziarzami, czy się odwrócili?
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna
Nie robiłem żadnego wpisu, ale schemat jest znany. Piszą do Ciebie, że mają zajebistą opcje na dużą kaskę, że jesteś kumaty, ambitny i zapraszamy do zespołu (na ig raczej mam zdjęcia które nie bardzo mogą mówić cokolwiek o ambicji). Potem wysyłają link do webinara nagranego przez kogoś innego i jak masz pytania, to chętnie odpowiedzą albo umówią spotkanie.

Na zadane pytania odpowiedzi nigdy się nie dostaje, ale już byłem nazywany frajerem,
  • Odpowiedz
@diarrhoea właśnie mi uświadomiłeś, jaki to genialny biznes
dla tego kto to wymyślił.
równie genialna jest żabka, która winą za małe obroty i brak zysków obarcza franczyzobiorców ("za mało się starasz"), sprzedaje im też masę towaru którego nikt potem nie kupuje (muszą mieć stale zatowarowany sklep nawet w rzeczy które nie schodzą) więc to franczyzobiorcy (a nie klienci) zrzucają się na zyski z marży...
a jak tylko ktoś wyjdzie na plus to
  • Odpowiedz
  • 0
@fff112 rodzice chcą dla dzieci jak najlepiej - mój kumpel próbował sił w różnych biznesach kilka razy - od knajpy, przez firmę transportową a na zakładzie pogrzebowym skończył. #!$%@? coś koło 2-3 mln zł ( sporo z tego udało się odzyskać sprzedając to co zostało)., po czym wrócił do pracy, z której skończył studia i w której jest świetnym fachowcem - weterynarzem. Wszystkie te jego pomysły sponsorowali rodzice, którzy mają 5 czy
  • Odpowiedz