Wpis z mikrobloga

Mirki, mam już dość wszelkiego gówna marki xiaomi. Wyciągnąłem opaskę Mi Band 5 z szuflady po kilku miesiącach nieużywania i nie umiem tego dziadostwa uruchomić. Po podpięciu pod ładowarkę widzę, że mam 90% baterii. Gdy jest to badziewie podłączone i przytrzymam palcem na ekranie kilka sekund to pokazuje mi się wskaźnik naładowania. Mam wiec praktycznie w całości naładowanego banda. Gdy odłączę ładowarkę to cały czas na ekranie mam ciemność. Jak to gówno włączyć?
Próbowałem przytrzymywać palcem z każdej strony, próbowałem trzymać w kilku miejscach, próbowałem szybkich dotknięć ekranu, przesunięć lewo/prawo/góra/dół, ale cały czas ta debilna opaska nie chce się uaktywnić. Według instrukcji wystarczy przytrzymać dół ekranu, ale u mnie nic to nie daje.
Nie wiem czy mam pecha, ale wszystko z logiem xiaomi albo się #!$%@? albo sprawia problemy z użytkowaniem. Jakieś rady?

#xiaomi #miband #opaski #gorzkiezale #smartwatch #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
kilku miesiącach nieużywania i nie umiem tego dziadostwa uruchomić


@chomik3: Nie wiem czy pierwszy raz korzystasz z urządzeń akumulatorowych ale ogólnie jest zasada że długtrwałe wyładowanie w wielu wypadkach = zepsucie baterii.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwke3100: Wiem, że to złe dla baterii, ale miałem jakieś inne chińskie-gówno opaski za 20 zł, sporo telefonów i wszystko po 2-3 latach leżenia na strychu normalnie startowało.
  • Odpowiedz