Wpis z mikrobloga

@Martenzyt_waleczny: no bo jakbyś dał wszystkie albo większość rund remisowych Fury'emu (takich rund było z 4) to wtedy coś takiego wychodzi. I wielkiej kontrowersji w tym nie ma, bo to subiektywna ocena i jednemu podoba się aktywna obrona a drugi patrzy tylko na power punche. Gdyby nie to liczenie z 9. rundy to właśnie Fury by wygrał na punkty ()
  • Odpowiedz
@cojestwolne: teoretycznie tak, ale pamiętaj, że sędziowie inaczej patrzyli na walkę po tym liczeniu. Niby tylko mała zmiana psychologiczna ale na pewno wpłynęła na widzenie pojedynku przez sędziów
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: bo to wbrew temu co piszą wykopki była bardzo równa walka i jedna więcej wygrana runda przez Furego i by był wynik w drugą stronę. Fitzgerald IMO najlepiej punktował, a tam Usyk wygrał jednym punktem. Wystarczyło, żeby Fury nie był liczony albo żeby zadał ze dwa ciosy w pierwszej rundzie(bo tam nie było prawie w ogóle ciosów).
Mlodypelikan - @Martenzytwaleczny: bo to wbrew temu co piszą wykopki była bardzo równ...

źródło: GN5ll6vXMAA4cd3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: 115:112 Usyk, wiadomo ze cala gala byla pod Furego bo on byl "gwiazda" i za nim staly sciany, na szczescie nie przekrecili Usyka. Typujac 114:113 praktycznie kazda remisowa runde dajesz furemu., co jest bledem.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Michał od samego początku kibicował Usykowi i jest jego fanem, nie jest obiektywny, ani nie jest żadną wyrocznią. Ja w sumie też nie jestem, z resztą ja wcale nie twierdzę, że Usyk nie wygrał tej walki, sam bym mu dał zwycięstwo i dla mnie 115-112 dla Usyka też jest do zaakceptowania. Po prostu według mnie 114-113 jest najbliżej prawdy i tyle, to tylko moja opinia.
Mlody_pelikan - @RandomowyTyp: Michał od samego początku kibicował Usykowi i jest jeg...

źródło: Usyk_Fury_Compubox

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mlody_pelikan: nie lubie statystyk, byl moment gdzie juz zwatpilem w usyka ale jednak okazal sie geniuszem, mysle ze rewanz bylby zajebisty i wciaz nie ma faworyta, ciekaw bylbym furego w tym rewanzu a usyk juz jest legenda
  • Odpowiedz