Wpis z mikrobloga

@Lambo994
Kodeks postępowania karnego
Art. 304.  [Obowiązek zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa]

§  1. 

 Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję. Przepisy art. 148a oraz art. 156a stosuje się odpowiednio.

Tak więc Ci co krzyczą o ruskich agentach albo popełniają przestępstwo nie składając zawiadomienia do prokuratury albo po prostu wykrzykują głupoty dla tępych mas.
  • Odpowiedz
Za głupie memy chcesz zgłaszać mnie do prokuratury? Śmiało, czekam. Znajdź jeszcze autora i też go zgłoś. Powodzenia xD (


@Lambo994: Jesteś tak ograniczony, ze nawet nie zrozumiałeś co @moim-skromnym-zdaniem chciał ci powiedzieć.
On nie zamierza cię zgłaszać, ale ty powinieneś to zrobić skoro masz dowody, ze ktoś popełnia przestestwo, czyli współpracuje z obcym państwem.
To pokazuje, ze masz smarki i trociny w głowie, powielasz jakieś bzdury o agenturze rosyjskiej i
  • Odpowiedz
  • 0
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo Zesraliście się chłopcy o głupiego mema jak dzieci, którym obrażono ulubionego bohatera w kreskówce XD

Nawet moja babcia, która jest generalnie wpatrzona w PiS, potrafi śmiać się z Kaczora jak pokażę jej jakiś głupi mem z Internetu ( ͡º ͜ʖ͡º)

To chyba najlepiej dowodzi jaką wy jesteście sektą skoro kobieta 76 lat oglądająca Republikę ma więcej dystansu do tego niż wy. Jak się ktoś zacznie śmiać
  • Odpowiedz
@Lambo994: Tu nie chodzi o mema, tylko o olej w głowie i o to, ze nie zrozumiałeś co do ciebie się mówi.
Mam w głębokiej dupie i PIS i PO i Konfe i Lewice i inne drogi.
Mam #!$%@?
Chodzi o Rigcz, dalej nie rozumiesz?
I nie mów mi o dystansie, bardziej #!$%@? poczucia humoru chyba nikt nie ma, niż ja, nie mam kija w dupie i nigdy nie miałem.
Ale
  • Odpowiedz
@moim-skromnym-zdaniem: wychwalanie Rosji i prowadzenie polityki, która "tak się przypadkiem składa" jest na rękę Rosji nie jest przestępstwem, dzbanie. Ciesz się, bo w analogicznej sytuacji pod rosyjskim butem byłbyś w obozie reedukacyjnym
  • Odpowiedz