Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cesarz_Nieruhato: W dużych miastach są jadłodajnie. Wystarczy, żebyś nie chlał, a by cię tam wpuszczali i dawali ciepły posiłek. Ale najlepiej jakbyś pojechał do np. Berlina, bo tam bezdomni są zajebiście zaopatrzeni. Interesuję się co nie co tematem bezdomnych, bo przeczuwam, że może mnie w przyszłości spotkać podobny los.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: mi tez zaczyna to brzydnąć. a teraz kuchnię w swojej klitce którą bede całe życie spłacał wziąłem, najtańsza z ikei + remont - 18 tysięcy. rata 1000zł miesięcznie, zostają mi grosze na życie a przecież mam pracę. co do #!$%@?. i po co mi ta #!$%@? kuchnia ja nie wiem. po prostu jak chomik w kółku
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: ja zostałem włóczęga w Hiszpanii na 2 miesiące i żyłem w namiocie, polecam bo to kształtuje w jakiś sposób i teraz mając normalna pracę i obowiązki jestem szczęśliwy bo wiem ze to był mój wybór i że mogłem inaczej jakbym chciał, to dużo stresu odejmuje
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: wiem że są jadłodajnie, ale ja bym chciał raczej unikać większych miast.

@januszkasprzykowski niby jak xD Przecież tylko na jedzenie i wodę by szedł hajs. Po kilku miesiącach pewnie jakieś ciuchy nowe w lumpie by trza było kupić, ale bez przesady, plan jest głupi i nieskomplikowany ale nie pod względem hajsu.

@Akuzativ94 Spałem w takich miejscach i takich warunkach że zmarznięta dupa mnie nie rusza ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
niby jak xD Przecież tylko na jedzenie i wodę by szedł hajs. Po kilku miesiącach pewnie jakieś ciuchy nowe w lumpie by trza było kupić, ale bez przesady, plan jest głupi i nieskomplikowany ale nie pod względem hajsu.


@Cesarz_Nieruhato: kawki ze starbucksa bys czasami nie pierd0lnał? xD kasa znika bo ciągle bys cos miał nagłego, nie licz ze tylko woda i chleb
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: i to i to, to było 6 lat temu i wtedy miałem jakieś 10k odłożone, ale też sobie dorywczo pracowałem na ulicy (tzw busking) po 2-4h dziennie, zależy jak mi się chciało
  • Odpowiedz