Wpis z mikrobloga

  • 0
@RafDan: O lipski super, że jesteś, jak się ustosunkujesz do tego, że przed galą wszędzie spamowałeś, że PPV jest po 39 złotych, a jak C+ padł to trzeba było kupić na famemma.tv za 49 PLN (i to była jedyna opcja)??
  • Odpowiedz
@tristan13: Dubiel, od ilu wiadomości zaczyna się spam, i co to znaczy wszędzie? Rozumiem że w Twojej głowie lepiej żeby wykopki płaciły więcej jak mogą mniej, ale to nie ja ;) I co mnie obchodzi co było podczas gali, skoro ja to pisałem przed XD
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Spam, bo pisałeś to pod każdą wiadomością, która mówiła o tym, że PPV jest po 50 zł. Tu nie chodzi o to, żeby wykopki płaciły więcej, tylko, że fame jest pazerne na siano. Tak próbowałeś wszystkich wyprowadzić z błędu, że ppv jest jednak 10 PLN tańsze, a ostatecznie to się zesrałeś tak jak serwery canal+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tristan13: tak, pisałem pod każdą wiadomością, dlatego przez 2 tygodnie napisałem może to 5 razy przy pewnie 300 wpisach XD Mało tego, jako "domniemany" pracownik FAME namawiam do kupowania TANIEJ żeby MNIEJ zarobiła federacja i canal + xD To tylko wykopek może wymyśleć.

I tak, PPV było tańsze, co pokazują wpisy ludzi którzy kupowali po 39 PLN. A to że Ty się spłakałeś o coś co było PO wpisach, to już
  • Odpowiedz