Wpis z mikrobloga

W Krakowie odwołali koncert Chóru Pustovalova. Radni PO od początku torpedowali ten event, bo hurr durr ruscy, w mundurach, Putin, hańba itd itd. Klasyczny przykład nacjonalizmu w wykonaniu jakże postępowych demokratów, czyli: nie macie z cała sytuacją na Krymie nic wspólnego, jesteście artystami, muzykami, ale jako, że jesteście Rosjanami to won. Brawo!

#krakow #nacjonalizm
  • 15
  • Odpowiedz
@dziaru: ostatnio jakis znany gosc co sie teatrem zajmuje na swiecie odwolal swoj wystep w Rosji , odziwo gdy skomentowalem to jako bzdure na profilu kolezanki dramaturg z Krakowa ,wielu jej znajomych wtym Ona popieralo ruch owego "goscia z teatru".Cos w tym Krakowie jest.
  • Odpowiedz
@koc_grzewczy: nie no tak an serio to sam rozwazalem wybranie sie na ten koncert przez jakis czas i osobiscie nie podoba mi sie jego odwolanie. Ale taki juz jest los koncertow w naszym kraju ze co chwile ktos odwoluje ;)
  • Odpowiedz
@aryss: nawet mi nie mow, kupilem karnet kiedys na festiwal w Katowicach ze wzgledu na przyjazd jednego goscia ktorego chcialem na zywo posluchac,doplacilem do karnetu bo niewielka rozniaca ,a noz widelec cos jeszcze bedzie ciekawego a tu w dzien wystepu poinformowali ze odwolal przyjazd pare dni temu ale informuja teraz bo cos tam (kasa #!$%@? kasa na chetnych takich jak ja). Tauron festiwal suck.
  • Odpowiedz
@danin: jeśli ma to jakieś uzasadnienie historyczne to nie uważam, żeby to było to złe. Ogólnie są to piesni, które były śpiewane przez czerwonoarmistów więc przebranie chórzystów w mundury jest wg mnie uzsadnione.
  • Odpowiedz