Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Żyją w Kambodży już po kilka dobrych lat . Otwierają kolejną knajpę.Zastanawia mnie to debilizm wrodzony,nabyty?. Jedyną ,ale zaznaczam minimalną szansę na sukces to otworzenie knajpy przy Pub Street. Niestety to i tak by padło: 1:) Nasi expaci nie są zaradni,ani pracowici. 2 :) Kambodża to strasznie biedny Kraj tylko elita jada na mieście w restauracjach, reszta gotuje z tego co ma, złapie w domu. 3:) Kilka głównych miast posiada kanalizację i to dopiero zrobioną przy głównych ciągach komunikacyjnych. 4 :) Bardzo liczna już konkurencja , gdyż oni powielają schematy, jeden otwiera warsztat, pięciu startuje z tym samym. Jeżeli biedna Khmerka pracując u nich zarabia 200 $ miesięcznie, jest sama, utrzymuje rodzinę i strasznie sobie chwali zarobki, nigdy nie kupi spoconej parówki za kilka dolka. Khmerskie prawdziwe interesy wyglądają tak :
teodot-bal - #raportzpanstwasrodka Żyją w Kambodży już po kilka dobrych lat . Otwiera...

źródło: uliczne-jedzenie-w-indiach-serwuja-tez-mieso-z-psa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Jeżeli biedna Khmerka pracując u nich zarabia 200 $ miesięcznie, jest sama, utrzymuje rodzinę i strasznie sobie chwali zarobki,


@teodot-bal: to się rozwiązała tajemnicza zagadka czemu te ich "ekspackie" gównobiznesy padają jak muchy. Nie można utrzymać się z interesu operującego na minimalnych marżach, który nie jest na kieszeń typowego mieszkańca, bo to wszystko pieprznie po tygodniu.
  • Odpowiedz
@teodot-bal: Patrzysz przez pryzmat swojego doświadczenia. Oni w zasadzie to nie ukrywają chyba, że to nie ma nawet być knajpa dla normalnych ludzi ale sposób na monetyzację frajerów, którzy coraz liczniej tam przyjeżdżają i np. kontaktują się z łysym żeby się z nim spotkać a z takiego spotkania łysy ma ewentualnie raz na kilka spotkań jakieś dary z polski. Kiedyś wspomniał, że nie może się spotykać ze wszystkimi, więc prawdopodobnie wielu
  • Odpowiedz
  • 3
@adik75: Mogę się z tobą zgodzić że Machaj tak myśli,sam oglądał namiętnie kiedyś szkolną. Kleszcz niestety dał się wkręcić w imadło. Kasy nie ma. Kambo laska nie tylko ciągnie pod stołem ale i z kieszeni . Doszło też do Grażyny z U.S.A że jest pijakiem i manipulantem. Dolarowy strumień wysycha. Przysłowiowy gwóźdź do trumny to ogolenie łba przez Machaja. Stękanie klapka wynika stąd że Machaja stać aby otworzyć i Polonię 20
  • Odpowiedz