Wpis z mikrobloga

@TooFast ja również nie trolluje. Mam swoje zdanie na temat przegrywow i uważam przegrywow w większości za leniwych debili.
Marny procent jest #trueprzegryw któremu współczuję i chętnie bym jakoś pomógł bo na to zasłużyli.
Niestety cala reszta to nieudacznicy plujący na prawo i lewo jadem (zwłaszcza w stronę kobiet)
A jak trochę popluję w ich stronę to nagle jestem trollem i idioci się obrażają XD
  • Odpowiedz
@TooFast: Just The Dude to się wszystkim przegrywom śmieje w twarz nazywając ich wprost lub skrycie kryptogejami a większość gamoni i tak go plusuje nie widząc że jawnie z nich kpi
  • Odpowiedz
@TooFast: teraz każdy troll będzie sie zapierał po trzykroć, że to tylko "interwencja","to nie ja", to niepodobna" czy coś w tym stylu. Miej oczy szeroko otwarte.
  • Odpowiedz
@Notes: Dałam plusika, bo się zgadzam z tym co napisałeś w 100%. Tutejsze przegrywy są tylko i wyłącznie smierdzacymi i rozpuszczonymi leniami, którzy myślą, że wszystko im się należy za sam fakt, że istnieją, a gdy tylko ktoś się z tym nie zgodzi i ich skrytykuje to jest automatycznie wyzywany od trolli, przebrzydlych p0lczysk w moim przypadku itd.
  • Odpowiedz
@Mamaboss chciałbym tylko sprostować i poprawić, że nie wszyscy tutaj tacy są. Jest marny procent przegrywow którzy faktycznie zostali ukarani przez los.
Ale chociażby nawet jak jesteś kaleką i jeździsz na wózku to są ludzie których spotkał taki los i się nie poddają tylko dalej biorą od życia pełnymi garściami.
I tak jak oni na przykład jeżdżąc na wózku albo mając inne schorzenia walczą o swoje lepsze jutro tak inni mający depresję
  • Odpowiedz