Aktywne Wpisy
edenptlg +682

Amigoyamigo +67
Wyjechałem z Polski w 2017 i to chyba była najlepsza decyzja w moim życiu. Oczywiście zachód ma też swoje problemy, nigdzie nie jest różowo i koszty życia są różne ale mimo wszystko codziennie rano budzę się z uśmiechem na twarzy że nie jestem w ojczyznie. Jestem po prostu szczęśliwy. Szczęśliwy że nie muszę codziennie walczyć o przeżycie, szczęśliwy że mam normalna pracę, szczęśliwy że moje pieniądze z podatków idą na normalne usługi





Jak oceniacie stosunek jakość:cena?
Bo drogie to jest, za 180 złotych można mieć już inną grę.
Uwielbiamy podstawkę, ale mamy też Święto Lata (głównie ze względu na dodatkowych graczy) i Perłowy Potok.
Legendy i Więcej! Więcej! też mamy
#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #everdell
Faktycznie trochę drogi jest, nie wiem czy bym kupił, ale na szczęście takiej rozkminki nie miałem bo dostałem ( ͡º ͜ʖ͡