Wpis z mikrobloga

Piękny to był zawodnik, nie zapomnę go nigdy. Przyszedł do mnie za 30 milionów złotych w moim chyba 4 sezonie gry. Pomyślałem że trochę pogra i może coś się na nim zarobi. Po 3 latach gry odszedł do Liverpool za 466mln złotych +50 procent przyszłego transferu.
Od 2 lat chciałem z nim przedłużyć kontrakt ale był nieugięty. No to rok przed końcem musiał mnie opuścić.
Nie wiem ile jeszcze sezonów pogram, ale wiem że lepszego napadziora mieć już nie będę. 100 meczy w Podbeskidziu i 104 bramki to wynik który strasznie cieszy człowieka.
#fm24 #footballmanager
Yaques - Piękny to był zawodnik, nie zapomnę go nigdy. Przyszedł do mnie za 30 milion...

źródło: Gerard 31.08.2030 Liverpool

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@giorgioborgio: No innych graczy zjada strasznie. Od kiedy przyszedł leciał na dwukrotnej intensywności treningów i przeskoczył klub, ligę i stał się najlepszy. Szkoda się pozbywać takich piłkarzy, ale trzeba sie umówić gdzie jest Podbeskidzie a gdzie Liverpool lub kluby z topki. Tym bardziej że sezon temu złożyłem obietnicę że go sprzedam.
Pożegnał tez się pięknie 11 bramek w 6 meczach w tym sezonie zanim odszedł
Teraz mam 2 kolumbijczyków na
  • Odpowiedz
  • 0
@giorgioborgio: Ustawiam i patrze jak sie zachowują na treningach. Jak słabo to odpuszczam bo nie ma sensu. Gerard co tydzien miał najwyzsze noty to zostawiałem mu.

Teraz mam takiego gracza, ustawiłem podwójną intensywność i tydzień w tydzień najwyższe noty ma. Podeślę za sezon dwa jak wygląda o ile nie bedzie chciał odejść
Yaques - @giorgioborgio: Ustawiam i patrze jak sie zachowują na treningach. Jak słabo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@giorgioborgio: Ja sporo słuchałem na YouTube kanału Vrc i sporo rad, w tym treningowych wziąłem od niego. Młodym piłkarzom do 18 roku życia najlepiej ustawiać podwójny trening, bo treningiem się najbardziej rozwijają, a później już graniem.
Tak samo jak charakter profesjonalny i inne pozytywne typy charakteru dają też sporo piłkarzom.
Jest sporo zabawy i radości jak się uda taką bestię wychować 🥰
  • Odpowiedz
@Yaques: no to jakiś kosmita musiał być widocznie, bo ja robię bardzo podobnie z tą dwukrotną intensywnością i oczywiście gram często (lub zawsze) tymi talentami, ale takich progresów nigdy nie mam
  • Odpowiedz
  • 0
@melquiades: gram w tą grę od wielu lat, w tym roku usiadłem na poważnie i zacząłem analizować wszystko, ale takiego zawodnika 1 raz spotkałem. I pewnie już nie będzie go, chociaż liczę że się pochwalę na tagu kolejną perełka. Ostatnio mam kilku Kolumbijczykow i Urugwajczykow to może coś z nich będzie
  • Odpowiedz
@Yaques: co? mój rekord sprzedaży (i rekord ligi) to 140 mln za zawodnika. 466 mln + 50% z kolejnego transferu i taki rozwój typa w podbeskidziu? Chłopie, fajnie że się bawisz edytorem, ale daj spokój :D
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: W życiu nie użyłem edytora w tej grze. Musiałbym być niespełna rozumu żeby edytować grę i później wrzucać screeny na wykop. Dla mnie to niespotykaną sytuacja dlatego chciałem się podzielić. Na szczęście kumplowi spamowałem screenami. Tutaj mam ofertę która przyjąłem od Realu, a później się rozmyślili na szczescie dla mnie.
To jest rekord klubu i ligi, a poprzedni rekord też ustalony przeze mnie gdy za 193mln Polski SPO Robert
Yaques - @bocznica: W życiu nie użyłem edytora w tej grze.  Musiałbym być niespełna r...

źródło: Messenger_creation_a16e8d30-69ac-449d-8bcc-936397420a53

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica
@giorgioborgio: A tutaj Gerard to mistrz świata z Francją w 2030 roku, zdobywca złotego buta za poprzedni sezon i piłkarz roku we Francji. Cena musiała być odpowiednia.

Jak go wystawiłem na listę transferowa to pierwsza oferte była z Barcelony na jakieś 380 baniek, ale chciałem więcej.

Po transakcji z Liverpool miałem lekki ból dupy bo bez negocjacji zgodzili się na moje warunki czyli 466mlm PLN +50% kolejnego transferu.
  • Odpowiedz