Wpis z mikrobloga

Ogólnie dosyć słaba akcja Xayoo że nagrywał Bogdana po walce i potem to udostępnił. Skoro chłopina wykazuje chęci do wojaczki, to może z Niego zrobić pozytywną maskotkę bitej śmietanki. Śmiejmy się z Bogdanem, a nie z Niego. Zaraz się ktoś mocniej #!$%@? z lewej strony i #!$%@? wielki bąbelki. Wiadomo jak słychać wycie to znaczy że idzie znakomicie #famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@Myszkin123F: nie wiem czy znasz historie z bogdanem ale akurat on byl nagrywany dlugo przed walką xD i o tym nie wiedzial. Teraz przynajmniej wie że jest nagrywany
  • Odpowiedz
  • 0
Tak nadrobiłem i wiem że wcześniej go nagrywał, wiem że mu kaske wisiał. Rozumiem że Xayoo inwestował w fabułę (dobry lot), po prostu ta historia mogła pozostać z happy endem. Ale i tak szanuję za tę imprezkę. I tak cieszę się z każdej złotówki wpłaconej na te zbiórki
  • Odpowiedz
@Myszkin123F: jaka słaba akcja? toz on tak od pół roku robi, gdy zaczal wiecej pozyczac od niego kaski i dużo krecil zeby dostac wiecej, bo mial ciagle wymowki z tym, wiec zapronowal mu ta walke, zeby splacic dług. Do potwierdzenia nagrał ta rozmowe dla normikow, ze to on jeszcze chcial zawalczyc, bo byl podjarany tym xd, a nie ze oni pchali go na sile + dostal za to telefon i 1.2k
  • Odpowiedz
  • 2
@niqquerez11: Bardziej uczulam na to co napisał wczoraj jakiś Wykopek, że z Bogdanem trzeba ostrożnie żeby zaraz ktoś pokroju Sraśko się nie #!$%@?. Ale z drugiej strony strony bez hamulców można oglądać jak baba na pysk dostaje. No niestety trzeba mieć ten zmysł i wić się jak kuna aby dobra impreza trwała
  • Odpowiedz