Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Tam to w ogóle na tą ścieżkę powinna wejść sama Luiza z kulą i sobie przejść na 100 tysięcy. Najmądrzejsza uczestniczka. Zaczynając od tego, że sama siebie wywaliła ze względu na szacunek, kończąc na Pandorze i ładnych pytan, które super argumentowała. W ogóle mam wrażenie, że to było pandora Luiza- reszta finalistów.
  • 10
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Luiza to moja ulubiona uczestniczka, do tej pory mi smutno, że odpadła i nie udało się jej z kimś innym sparować i wieść normalne, spokojne życie w HP, a nawet dojść do finału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hogataa26 ona nie odpulila sama, bo zabrakło jej odwali i pewności siebie. Bała się przegrać z Olka. Nie rozumiem tych zachwytów tylko temu że raz Olkę zgasiła. Przecież jej w programie to oglądać się nie dało, płaszczyka się przed tym Bartkiem jak poj3bana. Ale na tagu jak zawsze jak wiatr powieje xd
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Tak, u Luizy i u Emilki "słychać" też nieco wyższy poziom intelektualny niż u reszty, tzn. mają bogatsze słownictwo i budują zdania wielokrotnie złożone. Moim zdaniem Lui dała się nieco zmanipulować Moto, dlatego nie wycofała się z tej relacji od razu. Ada nie robiła tego znacznie dłużej, ale widać też u niej poważniejsze problemy psychologiczne, więc nic dziwnego, że "dała się" tak krzywdzić toksykowi. Sama jestem zdziwiona, bo bezsprzecznie Moto
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: No i co w związku z tym? Tym bardziej warto mieć to na uwadze. Powszechność nie niweluje wagi problemu. W Polsce chlanie jako codzienna rutyna też ma się dobrze, w związku z tym nie należy uwzględniać tego czynnika w analizie zachowań ludzi i społecznych zjawisk? No bez przesady. Usprawiedliwienie: nie, dorośli ludzie odpowiadają za siebie, zaburzeni/uzależnieni czy nie. Rozumienie przez pryzmat tego ich dziwnych wyborów czy autosabotażu raczej jednak warto
  • Odpowiedz
@Amber_Waves a tak się ma że to program, oni nie są w naturalnych warunkach a ty widzisz tylko jakiś zmontowany pod odcinek moment. I trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby kogoś diagnozować na tej podstawie. W internecie sami samozwańczy specjaliści
  • Odpowiedz