Wpis z mikrobloga

  • 4
@d4wid: jego obserwacje, to najwyżej filmiki podawane z ruSSkich kont na TT. Bo pewnie z domu kacap nie wychodzi, oficer każe robić nadgodziny
  • Odpowiedz
Kurde, muszę znajomemu z Ukrainy, co jakiś czas temu byłem na jego ślubie z Polką, powiedzieć, że się #!$%@? integruje i musi się trochę bardziej postarać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4wid: mogę Cię zaskoczyć. On może nie być trollem. Awatar wskazuje, że jest żetonem. W tym piórniku zazwyczaj nie ma zaostrzonych ołówków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam ciecia serdecznie, mieszaj tam grzecznie beton (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 6
@d4wid: mogę Cię zaskoczyć. On może nie być trollem. Awatar wskazuje, że jest żetonem. W tym piórniku zazwyczaj nie ma zaostrzonych ołówków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam ciecia serdecznie, mieszaj tam grzecznie beton (òóˇ)


@Shoot3r: jak nie troll to jak to kacapki gadają - pożyteczny gównojad( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d4wid: bo polacy na emigracji tak zajebiście się integrowali xD Kumpel z czech jak pojechał do holandii do pracy to myslał, że nauczy się angielskiego, może holenderskiego. Taki #!$%@?, nauczył się polskiego, bo to był tam główny język xD Ale przynajmniej dzięki temu normalnie po polsku z nim teraz można nawijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja żyjąc w dużym mieście, gdzie ukrów jest od groma, nie
  • Odpowiedz
flaga PL w avku, co ma 99% kacapów na fejkachXD.


@d4wid: A prawdziwych polskich patriotów poznasz po fladze UKR w avku, tuż obok flagi UE. Prawdziwi Polscy patrioci, nie daj się oszukać. Co to za pomysł, żeby Polski patriota używał polskiej flagi, no walnij się w łeb!
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: A prawdziwych polskich patriotów poznasz po fladze UKR w avku, tuż obok flagi UE. Prawdziwi Polscy patrioci, nie daj się oszukać. Co to za pomysł, żeby Polski patriota używał polskiej flagi, no walnij się w łeb!


@Jah00: ty jesteś tak głupi czy udajesz?
  • Odpowiedz