Wpis z mikrobloga

Planuje podróz samolotem na luty przyszłego roku do Tajlandii, trasa to PL (południowe lotniska, raczej KRK) ->Bangkok, potem Bangkok->Phuket i powrót do PL
Dla czterej osób ceny wychodzą 16-17K (kilka serwisów sprawdzone), mam też włączone alerty ale nie wiem czy to faktycznie działa. Czekać dalej czy kupić? Wg prognoz teraz te ceny są niskie.
#podroze #tajlandia #bilety
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wpiot: 4k to nie jest dobra cena, choć jest jeszcze pytanie co Ty tam wklikujesz, bo z tego co piszesz to nie jesteś oblatany w tej kwestii, a ludzie w takich sytuacjach robią różne głupoty. To lot PL-BKK, czy PL-BKK-HKT-PL, czy PL-BKK, HKT-PL (bez przelotu z Bangkoku do Phuket)? Jeśli cokolwiek z tego to:
a) nie wrzucaj przelotu wewnątrz Tajlandii bo będzie podbijać cenę.
b) nie pisz zbiorczo, bo skąd
  • Odpowiedz
@wpiot: z Gdańska do Oslo Wizzair i z Oslo do Bangkoku Norse. W jednej podróży wpisz z wyszukiwarki. Co prawda z bagażem podręcznym tylko ( potrzebujesz serio koszulkę, klapki i spodenki także ogarniesz) i możesz znaleźć od 800 do 1400zł last minute. Miesiąc temu to po 500 były. Bez paniki, kupa czasu
  • Odpowiedz
  • 0
@gruby007
@adasteBatory
Tak, biorę Wiedeń pod uwagę, co prawda jest wtedy jeden krótki lot z KRK i dłuugi lot do Bangkoku. Mój najdłuższy lot to było 8h, kiepsko to znoszę, spać nie mogę. Przesiadka w Dubaju daje dwa loty po 6h.

@kishibashi
Plan jest PL-BKK-HKT-PL i faktycznie kwota przelotu po tajlandii jest niewielka, spróbuje szukać osobno.
Minus jest taki, że ogranicza mnie czas dwóch tygodni gdzie dzieci mają ferie
  • Odpowiedz
@wpiot: oni Ci nie proponuję przesiadki by Wiedeń, tylko żebyś z Wiednia startował. A tam to też mogę być różne przesiadki. Też nie lubię długich lotów i też jestem fanem przesiadek "po środku". Turkish którego wrzuciłem jest pod tym względem jeszcze ok, ale araby lepsze. W Twoich datach (wnioskuję, że ferie dla małopolskiego) niestety trochę słabo z tym i najlepszą cenę ma Singapore, czyli długi lat i jeszcze takie sobie,
kishibashi - @wpiot: oni Ci nie proponuję przesiadki by Wiedeń, tylko żebyś z Wiednia...

źródło: bkkhkt212

Pobierz
  • Odpowiedz
@wpiot: jeszcze oprócz Wiednia można sobie popatrzeć Budapesz. Z Budapesztu mają dobre ceny w tym czasie na Bangkok (ok. 2400 RT, ale powrót z Phuket już tak ładnie nie wchodzi i trzeba by było w Tajlandii robić roundtrip), a z Wiednia na Phuket (też nie łączy się dobrze z powrotem z Budapesztu - jakieś 2700 i też RT w Tajlandii). Niemniej nadal może się opłacać.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi:
Dzięki za info. U mnie woj Śląskie, więc najwcześniej mogę rozpocząć 15 lutego, 28go chciałbym już być w PL, by ogarnąć jet-lang
  • Odpowiedz