Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poniższej sondy.
Marzy mi się rzut kulą Ady. Ada powiedziała na którejś setce (tuż przed wywaleniem Bartka), że nawet jak się pogodzi z Bartkiem, to z jej strony będzie to gra żeby się zemścić. Wiem, że nierealne, ale byłoby cudnie.
W zagranicznej wersji był taki przypadek. Facet był pomiatany i zdradzany przez swoją parę. Rozstali się, później pogodzili i on do samego finału udawał zakochanego. Na ścieżce cały czas się uśmiechał i wysyłał buziaki i na ostatnim polu jebnął jej kulą i jeszcze ją pojechał ostro.
Ahhhhh…jakie byłoby to piękne zakończenie sezonu…
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@Millady: a mnie się marzy żeby rzucił Jędrzej ale myślę że nierealne niestety. To o czym mówisz jest całkiem możliwe biorąc po uwagę że Ada była pokłócona z Bartkiem po programie i dopiero od niedawna się obserwują. Może widząc swoje zachowanie w programie zrozumiał dlaczego mu rzuciła.
  • Odpowiedz
@Millady: Ada jest mistrzynią powiatu w robieniu z buzi cholewy, wiec jezeli liczysz, ze zrealizowała to o czym mówila, to się przeliczysz. Tak czy siak, nie zakladaj się z nikim na kasę, bo szkoda przegrywać.
  • Odpowiedz
  • 18
@eliza-koper: a Ty czytać ze zrozumieniem umiesz? Widzę, że pada imię Ada, a Tobie załącza się odrazu zaćmienie i atak. To zaczyna być żenujące ()
  • Odpowiedz
  • 0
@kronix7x: no właśnie zaczęłam szukać nawet, zanim wrzuciłam post, bo wiedziałam, że to pytanie padnie. Nie mogę znaleźć. To było ładnych kilka lat temu i nie pamiętam kompletnie :(
  • Odpowiedz
Rozstali się, później pogodzili i on do samego finału udawał zakochanego. Na ścieżce cały czas się uśmiechał i wysyłał buziaki i na ostatnim polu jebnął jej kulą


@Millady: No ale taki finał mieliśmy przecież w all-stars ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz