Wpis z mikrobloga

Rolnicy chcą wyjść z UE? Niech wychodzą. Dokładnie, to niech wyprowadzą się, wszyscy ci, którzy chcą wyjść z UE na tereny na wschód od Wisły. I wychodzą w #!$%@?. Dotychczas tak średnio lubiłem rolników, raczej górnicy powodowali u mnie wymioty. A teraz rolnicy na pełnej #!$%@? wjechali w tryb #!$%@? kompletnego, kolegując się z tzw "Solidarnością" leżąc plackiem przed PiSem na który przecież głosowali mimo, że to właśnie PiS podpisał się pod oprotestowywanym teraz Zielonym Ładem.
Ktoś powie: i co będziesz jadł, skoro ci zza Wisły wyjdą z UE? No cóż, będę w UE, dam sobie radę. Na szczęście nie kupuję gotowego żarcia więc owszem, może kupię droższą ale chleb z czeskiej czy niemieckiej mąki będzie można tak samo upiec (a do sklepów tych krajach mam tak samo blisko jak i do polskich sklepów).
CHWDR
  • 3
  • Odpowiedz
Dotychczas tak średnio lubiłem rolników, raczej górnicy powodowali u mnie wymioty


@TWezmyr: Jak wiekszosc spoleczenstwa dales sie zmanipulowac. Ale milo ze zaczales sam myslec. Zawsze to lepiej pozno niz wcale :)
  • Odpowiedz
A na czym polega manipulacja?


@TWezmyr: Uwierzyles ze gornicy sa najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w polsce. Teraz dopiero dotarlo do Ciebie ze nie i gdzie jenak szukac.

Gornictwo w polsce ma mnostwo wad. Wiem cos o tym bo znam ta branze od wewnatrz. 9 lat praowalem. Elaborat moge machnac co tam jest #!$%@?. Zaczynajac od niegospodarnosci przy zarzadzaniu na pasozytach zwiazkowych konczac. Po drodze duzo by sie znalazlo.

Ale powiedz mi
  • Odpowiedz