Wpis z mikrobloga

Kartoflany król wie, że nowy rząd będzie wpuszczał kolorowych więc będziemy mieć nową dostawę.
Białoruska grupa monitoringu BYPOL, w składzie której działają byli funkcjonariusze struktur siłowych, powiadomiła, że służby specjalne reżimu Alaksandra Łukaszenki przywożą setki migrantów przybywających z Azji i Afryki na granicę z Polską. Według informacji uzyskanej przez BYPOL władze szykują w najbliższe dni masowy szturm granicy z udziałem do 800 osób w celu przedostania się migrantów na terytorium Polski.
#polityka #imigranci #bialorus
FACTIS - Kartoflany król wie, że nowy rząd będzie wpuszczał kolorowych więc będziemy ...

źródło: z30958385IH,Zdjecie-ilustracyjne

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@FACTIS: Odkąd PIS wpuściło masowo do Polski murzynów z Afryki już nie boję się czarnych. Zapraszam do Lublina. Idę do sklepu a tam murzyni, na przystanku - murzyn, na osiedlowym boisku murzyni, nad zalewem stado grillujących murzynów, nawet w podmiejskim lasku murzyna można spotkać. Masowe wpuszczanie murzynów z Afryki zaczęło się koło 2020 roku.
  • Odpowiedz
@szef_foliarzy zobacz ilu migrantów wpuszczają prywatne uczelnie założone przez POwców. Za każdego mają kasę z unii lub inne dofinansowania.

W planach miało wyglądać to tak, że po nauce wracają do swojego kraju by tworzyć lepszą przyszłość, ale jednak nie chcą wracać na zadupie i zostają u nas.
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: To PIS-wcy ostatnie 8 lat odpowiadali za MSZ i wydawanie wiz. Handlowali polskimi wizami na afrykańskich straganach. Polskie wizy były najtańsze w całej UE. Sikorski po objęciu urzędu w MSZ mówił o przypadkach wydawania polskich wiz studenckich murzynom, którzy nawet nie mieli ukończonej szkoly średniej. Otwarcie furtki na mudzynów z Afryki nastąpiło koło 2020 roku wtedy ktoś wysoko umocowany w MSZ dał zielone światło na niekontrolowane wpuszczanie "studentów".
  • Odpowiedz