Wpis z mikrobloga

Jak można się bać kogoś takiego jak Sławomir Nowak. Szanujmy się.

Nawet jeśli zdecyduje się na kolejny proces, w co szczerze wątpię, to tylko finansowo pogrąży się jeszcze bardziej. Szkoda że są tu osoby, które dały się nabrać na te śmieszne przedsądowe wezwania, który były tylko zwykłym bełkotem.

Dla mnie Sławek to jest zwykła pała, która od kilku lat boi się wychodzić z domu, a jak już to robi to ogląda się za siebie, więc o kim my tu mówimy.
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@ehhhhh_ Jeszcze rok temu jak tu zaglądałem, to niektórzy nigdy nie wymieniali jego personaliów, tylko posługiwali się innymi zwrotami.

Ja zawsze pisałem otwarcie, że za tym procederem stoi stalker-oprawca Sławomir Nowak.
  • Odpowiedz
@kiera1: Im więcej osób, będzie nazywać Sławomira Nowaka, oprawcę z Krzyżowej, po imieniu - tym szybciej wpadnie to w metadane i zostanie w internecie na zawsze
  • Odpowiedz
@kiera1: to chyba po części wina tego, że traktowano rudego jako masterminda, który rozgrywa szachy 5D. Sprawy w sądach obnażyły do końca jaki to jest miałki intelektualnie i nieogarnięty człowiek, który nie radzi sobie z ciśnieniem. Nie oszukujmy się - z nim to by nawet sprawę sądową wygrał ledwo formułujący zdania struś, który wyznaczyłby samego siebie na reprezentanta. Dodajmy do tego, że jeśli jakieś wykopki mają przesądowe wezwania to polecam iść
  • Odpowiedz
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: Tutaj też jest ważne wspomnieć o tym, że nie każdemu się chce ciągać po sądach i być stalkowanym za to, że się nazwie Sławka rudą #!$%@?ą. Zwyczajnie nie każdy zaczyna dzień od przeglądania wykopu z dwóch telefonów, a wyobraź sobie, że twoje dane wypłynęły i taki kosno, mariola i reszta banda pozerów i manipulantów spamuje telefonami, listami, mailami, do twojego miejsca pracy.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: żeby nie było to rozumiem ludzi, którzy chcą po prostu spokojnie żyć z dala od tego całego syfu i tej toksycznej grupy, bo nie bójmy się nazwać lateksów toksyczną grupą składającą się z przegrywów, ludzi zaburzonych i uzależnionych od różnych substancji. Tutaj niestety kłania się teoria gier. Im bardziej społeczność da się zastraszyć tym poważniejsze konsekwencje będą spotykać tych, którzy mają wciąż czelność mówić o tym kim jest i co
  • Odpowiedz