Wpis z mikrobloga

@szagatunia ty musisz byc zakompleksiona ze napisalem tak przy zgloszeniu na zawodnika DO WALKI (tak, podaje sie tam warunki i doswiadczenie) i dalej to rozkminiacie ze swoimi przegrywami na jakims discordzie i przychodzisz pod moje wpisy xDDDD
  • Odpowiedz
@heatblast1221: dobra, uciekam. Znudziła mi się, miałem nadzieję na lepszą zabawę, ale od siostry beatris nie mogę nic więcej oczekiwać, zdrówka. A tamta menelka niech skończy w rowie
  • Odpowiedz
@PRACOWNIK-BUDOWLANY-UK: @heatblast1221 Polak dużo szczeka bo wie że nie jest grozny, atakuje słabszych i wszędzie musi ciągać za soba swoich czeczeńskich przydupasow w razie problemów. Pewnie spora ilość wykopków by go #!$%@? bo typ jest karłem który nic nie potrafi (Josef to pokazał, a każdy doświadczony freak jak Alan czy Tyburski by nim wycierał oktagon). Nie uwazam siebie za jakiegoś przekoksa wręcz przeciwnie, ale z moim stażem (10 lat siłki, 6
  • Odpowiedz
@szagatunia jak tam idzie atencjonowanie sie i wspinanie w hierarchii discordowego kolka lizania sie po dupach? XDD szanuja cie tam chociaz te simpy, bedzie awans bo slysza kobiecy glos? tam kobiety nikt raczej nie slyszal od dawna co dopiero widzial irl
  • Odpowiedz
@szagatunia sie fajnych rzeczy dowiedzialem, to dopiero trzeba byc atencjuszka zeby probowac sie przypodobac jakiejs bandzie przegrywow XDD probuj dalej maly czlowieczki moze cie tam ktos awansuje wyzej, szacunek na tagu ponad wszystko XDD wyszlo na to ze jestes ostatnia osoba ktora moze komus atencyjnosc zarzucac ty przegrywie zyciowy, dowartosciowywac sie na bandzie simpow z wykopu to juz wyzszy level XDDD
  • Odpowiedz
@szagatunia doslownie walczysz o uznanie na discordzie bo jestes tam od niedawna XDDD nie kompromituj sie juz tutaj, mnie uznanie takich pal zyciowych jak wy nie interesuje, nie mam statusu bordo i trzymalem kiedys dziewczyne za reke takze wiadomo ze do was nie pasuje XD
  • Odpowiedz
@szagatunia „wyplacz wieszjo” czyli napisz dwie wiadomosci do typa z ktorym stalkujecie ludzi ze jest to przesada, normalnie rzeka łez, argument dziecka blagajacego o atencje wsrod internetowych gnomow zyjacych tagiem na WYKOP PL XDD
  • Odpowiedz