Wpis z mikrobloga

Zakłamany atencjusz ponownie w swoim żywiole.
Buduje mit u kolejnej plemiennej księżniczki, kłamie, kręci, byle tylko rozkochać.
Co z tego wyniknie?
To co zawsze - strzał i kolejny potomek, mocne zderzenie z rzeczywistością, życie z teściami w wiosce słynącej z przygotowywania tub z ryżem na słodko, u których jak i u Twaroga zostanie początkowo przyjęty z otwartymi rękami, a później, to każdy wie w którą to pójdzie stronę.

Osoby z krzywą psychą, manipulanci, bajeranci, osoby pozbawione godności, marzyciele ze słomianym zapałem, lenie, mają cały czas taki sam model działania, te same schematy, te same rozwiązania.
Żal na to patrzeć, niszczy życie kolejnej kobiecie, nieświadomej w jakie bagno wdepnęła.

I dlatego zapewne nie pokaże tej kobiety, do póki nie przygotuje gruntu, nie urobi jej - Polaki to zazdrośniki, taki naród, patrz ja biznesmen, sukcesy, Hejtery mnie nienawidzą etc., to do tego czasu pozostanie w cieniu.

Dziecko z czasem zacznie zawadzać i dylemat, opiekować się, jak pojawi się nowy potomek, czy tylko czubek własnego nosa się liczy.

Pozdrawiam, dobrego dnia życząc merytoryczni obserwatorzy, nazywani Hejterami :)

#raportzpanstwasrodka
#popaswpieprz
  • 6
  • Odpowiedz
niszczy życie kolejnej kobiecie, nieświadomej w jakie bagno wdepnęła.


@Imie_TenSam:
Bagno to ona ma od dawna,razem z koleżanką Shazja2.0 to bar girls
w wolnym czasie masturbują się stopami po kostkę na luzaku.

Klapek to tylko jej potencjalny bankomat z wielu,ona na razie go testuje ile można wyciągnąć
z zgrzybiałego dziada,jak zobaczy że to gołodupiec i kloszard,to szybko zmieni cel.
  • Odpowiedz