Wpis z mikrobloga

Asia Asia Asia. Podoba mi się jak Klapek zapierd to po tort dla Asi a ona prosi o tort dla kolegi też haha . I już jest Szazja2 koleżanka bliska Asi nie trawi Klapka…. Powtórki z rozrywki się zaczynają z nową panną. Klapers też innym zrobił saszłyki trzy kawałki mięsa i zielenina a sobie tylko z mięsa. Ktoś mu na tym grillu powinien je zeżreć . Zero klasy .#raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Nie wiem, ale wydaje mi się, że urodziny tej Asiii to już chyba raz były, jak Gapa została zaproszona w ostatniej chwili, a już kładła się spać.. Albo to była inna panna 🤭... Albo Gapa kłamał..
  • Odpowiedz
@Dzikamery: A ja Wam mówię, że nie ma żadnej Asi. Chłop znowu nawymyślał wirtualnych postaci ,albo bazuje na pracownicach, które tam się kręcą u Łysego czy po mieście . Tu za rękę potrzyma jakąś nieświadomą, tam jakąś stopę sfilmuje , a że dla nas wszystkie one takie same z gęby, no to wszyscy łykają te konfabulacje niczym pelikany . Swoją drogą, bardzo możliwe ,że sam tak się wczuł w te
  • Odpowiedz
@Dzikamery dzięki, od dłuższego czasu gnioty są tak jałowe że szkoda mi czasu żeby je całe oglądać więc chodziło mi o fragment ;) z tymi naczyniami to też ładnie #!$%@?ł, szukał specjalnie plastikowych żeby kupić i zrobić komuś na złość, jeszcze jaki zadowolony z siebie był
  • Odpowiedz