Raisei-chan Raisei-chan 04.05.2024, 14:25:15 1 + Gdybym grala w genszina bez przerwy od 4.4 i farmila to bym miala furinke moze c6 nawet, no teraz tez bede miala, ale najwyzej nie pojade sobie juz do japonii
Arveit Arveit 04.05.2024, 14:30:00 via Wykop 1 + @Raisei-chan: może i nie pojedziesz, ale polecieć możesz (✌ ゚ ∀ ゚)☞ ja lece w przyszłym roku, wbijaj, bedzie taniej chałupe wynajac xd
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link