Wpis z mikrobloga

Jak serio tv republika jest teraz top2 oglądanych stacji informacyjnych, to dla tego kraju nie ma już ratunku. Jak można oglądać wieczne szczucie i wieczne tasowanie się do jedynej słusznej partii? To trzeba być upośledzonym i średnie IQ tego kraju musi być ostro zawyżone
#polityka #bekazpisu #tvpis
  • 28
  • Odpowiedz
  • 248
@Fipaj: akurat zdarza mi się oglądać każdą telewizję informacyjna i we wszystkich oprócz jednej potrafią krytykować każdą partie. Zgadnij w której nie potrafią krytykować każdej partii?
  • Odpowiedz
  • 39
@The_Rainman stare społeczeństwo karmione tanią wódą i nienawiścią z telewizji. Polskie społeczeństwo jest głupie, a nie widzimy tego, bo każdy z nas żyje w swojej bańce.
  • Odpowiedz
  • 4
@The_Rainman Polskie telewizje są nastawione skrajnie stronniczo i od wielu lat było wiadomo że TVP = PiS, TVN = PO, teraz jest TVP i TVN = PO, Republika = PiS.

Jak ktoś broni tych stacji to zazwyczaj jest zwykłą partyjna marionetką.
  • Odpowiedz
  • 4
@The_Rainman Nie jadłem też ostatnio oliwek ale wiem jak smakują, no ale jak coś to dasz znać jaki tam teraz przekaz dnia leci, widać że się znasz xD
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: @Huczek @PiersKurczaka
ej, ale nie obrazaj pan, ja mam 51 leveli i Pis i konfę najchętniej zdelegalizowałbym za najbardziej szkodliwe polskie partie, moi znajomi zresztą tez, więc nie wrzucajcie wszystkich straców do jednego wora( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 5
@Njal: a jak byś nie jadł nigdy oliwek to wiedziałbyś jak smakują? Oliwki mają to do siebie, że są owocem i trudno zmienić ich smak. Porównanie kompletnie z dupy
  • Odpowiedz
  • 6
@The_Rainman w tym kraju nie da się nie zjeść tych konkretnych oliwek, są tak zatrute że działają również na osoby postronne.

Po prostu boisz się przyznać że czerpiesz wiedzę ze skrajnie stronniczej stacji telewizyjnej, widzisz że Republika to tuba PiSu ale swojej tuby propagandowej nie dostrzegasz choćby ci w dupsko weszła.
  • Odpowiedz
widzisz że Republika to tuba PiSu ale swojej tuby propagandowej nie dostrzegasz choćby ci w dupsko weszła.


@Njal: amen, to jest podsumowanie tego betonu sekty PO i tuska. Palcem pokazywac na stare baby z pisu a robic dokładnie to samo w trochę innym formacie
  • Odpowiedz