Wpis z mikrobloga

Co oni jeden zero pojęcia ale zajmował się wynajmem a teraz plemienna żonka też widzę przejęła zajęcie i zajmuje się wynajmem haha swoją drogą nigdy ubrana nie chodziła z klasą a zajmuje się shopingiem . Ciekawe ile ma klientów. Ta Tatong to warta klapka była po opisie widzę. Najlepiej niech napisze prawdę : Leżę i pachnę. Tak robiła kursy przedłużania pazurków i zero info .#raportzpanstwasrodka
Dzikamery - Co oni jeden zero pojęcia ale zajmował się wynajmem a teraz plemienna żon...

źródło: IMG_7407

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Dzikamery: to, że hejtujecie na Klapka, Prezesa czy Muminów można jeszcze zrozumieć, bo kłamstwa i żebrolajty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale, fakt, że stalkujesz i wyśmiewasz byłą żonę Klapka, która nic złego nie zrobiła pokazuje cię w pełnej krasie.
Homo homini lupus est.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ggggghhhhhh: jaki pisze takie pierdoły to tak. Napisz mi zatem w czym może ona doradzać przy kupnie jak sama ubierała się tak jak by potrzebowała pomocy. . Wybacz ale oglądam ten serial kilka lat i mniej więcej wiem czym kto się tam zajmuje czy zajmował.
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Wystarczy wejść na kanał Tharong ,jak pokazuje domy w formie prezentacji, opis domu, lokalizacji, plus cena i tyle.. Tak naprawdę nie wiemy do końca czym zajmuje się "Peruwiańczyk", bazujemy na "laurce" wystawionej przez Gapę, być może pdyktowanej zazdrością 🤔..
  • Odpowiedz
  • 1
@stopmen: ja pamiętam jak z Migotka żonka gadał Gapa biznes ma że pomaga robić ludziom zakupy i chyba nawet cennik był w tym Shophouse 🛍️. Akurat jedna i druga wyglądały zawsze jak by ubierały się w worki a nie Zando 😂
  • Odpowiedz