Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Za małolata lubiłem grać w cs'a, interesowałem się tym i czasem sobie strimy Jarka Paszy oglądałem i raz jakiś szejk wpłacił mu chyba około 10k pln w donejcie no i pamietam, że cieszyłem się tym, bo lubiłem Paszę jako osobę, jako twórcę i szczerze cieszyła mnie ta sytuacja, zero bólu dupy, natomiast w przypadku naszych kambodziadów sytuacja jest z goła odmienna. Boli mnie to, że są ludzie, którzy ich oglądają i są tak tępi, że nie dostrzegają w nich tego farmazoństwa, tych przebrzydłych cech, tych kłamstw, tej manipulacji, tej narcystycznej, pseudointeligenckiej gadki... boli mnie, że przeciętny widz tych kanałów, który w dodatku jest ode mnie starszy o średnio 20 lat jest najzwyczajniej w świecie tak TĘPY i szczerze ich lubi a nawet widzi w tym jakiś autorytet - oni po prostu na to nie zasługują. Jaką macie teorię na temat donejterów, którzy wpłacają po kilka tysięcy? Według mnie to osoby, które mają pieniądze po spadku od na przykład zmarłej babci i chcą się w ten sposób dowartościować, poczuć przez chwilę ważnym i wpływowym, oraz podlizać by później na przykład mieć wstęp do kambomeliny. Myślę, że zarobiona osoba, bogata która sama zapracowała na to co ma nigdy by nie szastała tak dużymi kwotami, aby przez chwilę poczuć się ważnym xD I nie, nie pieprzcie że są to ustawki między nimi bo to w ogóle się nie klei i trzeba to zaakceptować, że są na tym świecie osoby nadwyraz głupie, które mają te pieniądze. Pamietacie tego wiejskiego ryja poliszmantravelera? Właśnie tak wyobrażam sobie typowego donejtora
  • 3
  • Odpowiedz
@kaenpe072: Pewnie masz rację. Osoba z bliskiej rodziny pracowała kilka lat w obsłudze klienta w banku i historie, które opowiadała nie mieszczą się w głowie. Wg tej osoby większość ludzi nie dysponuje swoimi środkami rozsądnie. Oczywiście każdy powie: nic wam do tego. No i ok. Tylko za jakiś czas konsultant dostanie telefon od klienta, który go bez powodu zwymyśla na początku bo stan konta mu się zmniejszył i trzeba wyjaśnić
  • Odpowiedz
@kaenpe072 mama mówila mi ze podobnie jest na tiktoku, ludzie wysyłają kasę aka prezenty na potęgę.

Trudno mi to wytłumaczyć sobie, zarabiam, nie przewalam kasy, jak chce kupić to kupuje lub odkładam bo za pol roku nowy VR a tu wysyłają dla tysiące aby ktoś skoczył do basenu, zjadł robaka czy się obciął... Plus jest taki że ta kasa idzie na ich powszedni żywot bo luksus dla nich to pogoda (#!$%@?
  • Odpowiedz